پهپاد Xiaomi Mi Drone 1080P

تولید کننده: Mi
تأمین کننده: می همراه

:

پهپاد شیائومی با دوربین 1080 پیکسل شیائومی مدل Xiaomi Mi Drone 1080p


نوع باتری : 5100 میلی آمپرساعتی
مدت زمان فیلم برداری :27 دقیقه‌ای تا مسافت 3 کیلومتر
دکمه ها : تنظیم زاویه، دکمه شاتر اختصاصی، کلیدی برای برخاست و فرود، شکافی
مجهز به ضبط 360 درجه‌ای، 12.4 مگاپیکسل و امکان ضبط تصاویر RAW با یک حلقه خود تثبیت 3 محوره دارد که باعث می‌شود 2000 لرزش را در هر ثانیه تثبیت کند.

جزئیات بیشتر

ناموجود

0 تومان      

افزودن به لیست دلخواه

 • توضیحات محصول :

  پهپاد شیائومی با دوربین 1080p زیبایی کارآمدی دارد. باتری این دوربین 5100 میلی آمپرساعتی است که مدت زمان فیلم برداری 27 دقیقه‌ای تا مسافت 3 کیلومتر را ساپورت می‌کند. این دوربین مجهز به ضبط 360 درجه‌ای، 12.4 مگاپیکسل و امکان ضبط تصاویر RAW با یک حلقه خود تثبیت 3 محوره دارد که باعث می‌شود 2000 لرزش را در هر ثانیه تثبیت کند. کنترل از راه دور پهپاد شیائومی شامل دکمه تنظیم زاویه، دکمه شاتر اختصاصی، کلیدی برای برخاست و فرود، شکافی برای اتصال به گوشی هوشمند شما و آنتن‌های کنترل رادیویی تا بازه‌ی 2 کیلومتر است.
  پهپاد شیائومی همچنین مجهز به نرم‌افزارهای هوشمند است که می‌تواند برای ایجاد یک حصار مجازی مورد استفاده قرار بگیرد که به کاربر این اطمینان را می‌دهد که تغییر جهت اشتباه ندارد و می‌تواند به گونه‌ای تنظیم شود که پهپاد فقط آن مسیر را طی کند. از این بهتر چه می‌شود؟
  این پهپاد هوشمند، زمانی که شارژش رو به اتمام باشد و یا ارتباطش با کنترل از راه دورش قطع شود، به طور خودکار به نقطه تعیین شده از قبل، می‌رود. این ویژگی کاربرانی را که قصد استفاده از این پهپاد بر روی آب و یا بالای درخت‌های بلند و صخره‌های مرتفع دارند، خاطرجمع می‌کند.
  قیمت پهپاد شیائومی بسیار مناسب است. تقریباً همان قیمتی است که شما از یک مجموعه صاحب نام که به دنبال تضعیف رقبایش است انتظار دارید.

  نقد وبررسی :

   پهپاد شیائومی بالاخره پرده‌برداری شده است و در دو نسخه 4K و 1080p عرضه می‌شود. قیمت این محصول همانند قیمت یک تلفن همراه است. مقرون به صرفه بودن پهپاد شیائومی به هر فردی امکان تجربه لذت پراندن یک پهپاد را می‌دهد که پیش‌تر از این، بسیار پرهزینه بود.

   نسخه 1080 پیکسل این محصول، پالت رنگی سفید و نارنجی دارد و نسخه 4K پهپاد شیائومی، پالت رنگی سفید و طلائی دارد.
  رنگ، تنها راه برای متمایز کردن نسخه 4K با 1080p در هنگام مقایسه ظاهر آن‌ها است. زمانی که صحبت از ابعاد به میان می‌آید و آن را با پهپاد DJI Elf  مقایسه می‌کنید، یک فاصله 434 میلی‌متری در میان هر قسمت چرخنده آن وجود دارد که ممکن است به نظر شیء بزرگی باشد، اما خوشبختانه ابزار فرود آمدن آن، قابل خم شدن است. حمل و نقل پهپاد شیائومی بسیار ساده است و پس از خم کردن آن، می‌توانید آن را در درون هر کوله پشتی 17 اینچی قرار دهید.

   قاب حفاظت باله:

  نقش عمده این محافظ، حفاظت از باله در زمان فرود آمدن و یا نگهداری در برابر کج شدن پهپاد به دلیل فرود آمدن بر روی زمین ناصاف است. اما عملکردی برای حفاظت افراد درمقابل خطر بریده شدن ندارد. هیچ‌گاه تصور نکنید که پهپاد به دلیل مجهز بودن به این ویژگی، آسیبی به فردی نمی‌رساند.

  کل ساختار پهپاد شیائومی بسیار سبک است. یک قطعه کمکی جریان نوری در زیر پهپاد شیائومی قرار دارد.

  موتور دوربین، درون بدنه دوربین پنهان شده است. این دوربین مجهز به ساختار متوازنی بوده که قادر به پیشگیری از چرخش گشتاور است؛ این چرخش به دلیل پایداری‌های متفاوت باد در هنگام پرواز با سرعت سریع 10 متر بر ثانیه یا بیشتر رخ می‌دهد.

  دوربین این محصول قابل جدا شدن است ولی جابه‌جائی میان نسخه 4K و 1080p امکان پذیر نیست. یک ویژگی برای ثابت نگه داشتن دوربین درون یک پلت فرم دستی وجود دارد.
  یک درگاه USB و شکاف میکرو SD هم وجود دارد که در پشت دوربین به همراه محل تهویه گرما مشاهده می‌شود.

   پهپاد شیائومی با یک باتری 5100 میلی آمپر ساعتی کار می‌کند که 27 دقیقه پرواز مداوم را در زمانی که شارژ باتری کامل باشد، ارائه می‌دهد.

  باید این پهپاد را 300 دقیقه به صورت آزمایشی استفاده کنید تا از حالت مبتدی خارج شده و به حالت پیشرفته‌تر وارد شوید. دلیل آن این است که استفاده از این محصول، تجربه جدیدی است و به همین خاطر است که سرعت پرواز، ارتفاع پرواز و برخی عملکردهای فیلم‌برداری، در حالت مبتدی غیرقابل دسترسی هستند. پایداری این پهپاد در زمانی که معلق در هوا است، بسیار عالی است و به ندرت، تکان خوردن بدنه را در باد با فشار زیاد مشاهده کردیم.

   زمانی که در حین پرواز، جوی استیک به صورت ناگهانی رها شود، این پهپاد به سرعت وارد حالت معلق شدن می‌شود. این ویژگی بسیار خوب و قابلیت اطمینان آن نیز قابل توجه است.
  از آنجا که در حالت مبتدی، دور زدن، نقشه مسیر پرواز و حالت نقطه ثابت، قفل است، قادر به انتخاب یا تغییر آن‌ها نخواهید بود. حالت بازگشت خودکار آن بسیار لذت‌بخش است. درحین پرواز در ارتفاع کم، پهپاد شیائومی تا ارتفاع 10 متر پرواز می‌کند، سپس به دقت به محل فرود خود باز می‌گردد و پروانه‌ها به صورت خودکار پس از فرود متوقف می‌شوند. موردی که باید به خاطر سپرد این است که پس از استفاده از عملکرد «بازگشت خودکار»، باید اطمینان یابید که دکمه Home بر روی ریموت را تغییر وضع دهید، در غیر این صورت پهپاد قادر به فرود دوباره نخواهد بود.
  زمانی که صحبت از تحرک به میان می‌آید، عملکرد پرواز واقعاً در حالت مبتدی محدود است. در این حالت، تمام عملکردها نسبتاً کند بوده و قادر به عکس‌العمل در قبال مانورها در ارتفاعاتی با زاویه بزرگ نخواهید بود. اما این حالت برای مبتدیان، ایمن‌ترین تنظیمات پرواز است.

  سیستم کنترل پرواز از یک سیگنال انتقال 2.4 گیگاهرتزی استفاده می‌کند. سیگنال تصویر توسط وایفای 5.8G منتقل می‌شود. در نسخه 4K، از سیستم انتقال تصویر MIMO حرفه‌ای‌تری استفاده می‌شود که سیگنال را یکپارچه کرده و فاصله کنترل پرواز را به حدود3 کیلومتر می‌رساند. فاصله کنترل پرواز سیستم انتقال تصاویر WiFi می‌تواند به 1 کیلومتر برسد. با در نظر گرفتن این اطلاعات، فاصله پرواز توصیه شده نسخه 1080p در حدود 1 کیلومتر است.
  سیگنال انتقال تصاویر 720p در بیشتر مواقع عملکرد خوبی داشته و وضوح کامل و روانی را ارائه می‌دهد.

نقد و نظرات

رتبه 
1396-05-24

Midron

بسیار عالی فقط

بررسی خود را بنویسید!

نوشتن نقد و نظر

پهپاد Xiaomi Mi Drone 1080P

پهپاد Xiaomi Mi Drone 1080P

پهپاد شیائومی با دوربین 1080 پیکسل شیائومی مدل Xiaomi Mi Drone 1080p


نوع باتری : 5100 میلی آمپرساعتی
مدت زمان فیلم برداری :27 دقیقه‌ای تا مسافت 3 کیلومتر
دکمه ها : تنظیم زاویه، دکمه شاتر اختصاصی، کلیدی برای برخاست و فرود، شکافی
مجهز به ضبط 360 درجه‌ای، 12.4 مگاپیکسل و امکان ضبط تصاویر RAW با یک حلقه خود تثبیت 3 محوره دارد که باعث می‌شود 2000 لرزش را در هر ثانیه تثبیت کند.