سرخ کن رژیمی THOMSON TM-AF1800

تولید کننده: Thomson
تأمین کننده: Lckala

:

سرخ کن رژیمی THOMSON TM-AF1800 AIR FRYER

مجهز به حافظه پخت چندکاره
دارای تایمر 30 دقیقه ای
مجهز به نشانگر LED
امکان پخت سریع غذا
دارای سیستم چرخش هوا
جنس قابلمه : تفلون

جزئیات بیشتر

ناموجود

0 تومان      

افزودن به لیست دلخواه

 • مناسب ترین دستگاه برای سرخ کردن غذاها با % 80 چربی کمتر!  این دستگاه با ایجاد گردش هوای ۲۰۰ درجه سانتی گراد در اطرف غذاهایی همچون چیپس ، ماهی، میگو، آنها را خوب سرخ کرده و تا ۸۰ درصد از چربی آنها را می کاهد.

                          

  این دستگاه جدید با استفاده از تکنولوژی هوای گرم انقلابی را به راه انداخته است که در آن دیگر نیازی به سرخ کردن چیپس با روغن نیست.
  این تکنولوژی جدید AirFryer (هواپز - سرخ کن رژیمی) نام دارد که با استفاده از فناوری هوای گرم به طبخ غذا می پردازد.مزه غذاهای سرخ شده توسط این دستگاه با غذاهای طبخ شده توسط سرخ کن های معمولی که به مقدار زیادی روغن احتیاج دارند تفاوتی ندارد.
  این دستگاه با ایجاد گردش هوای ۲۰۰ درجه سانتی گراد در اطرف غذاهایی همچون چیپس ، ماهی، میگو،  آنها را خوب سرخ کرده و تا ۸۰ درصد از چربی آنها را می کاهد.


                                                    


  سرخ کن AirFryer محفظه ای سبد مانند دارد که می توان آن را بیرون آورد، غذاها را داخلش قرار داد و سپس دوباره داخل دستگاه قرار داد. تنها چند دقیقه پس از روشن کردن دستگاه یک غذای ترد، گرم و بسیار سالم را خواهید داشت.
  با نصف قاشق غذاخوری روغن می توانید در 20 دقیقه خوشمزه ترین چیپس خانگی را تهیه کنید. سیب زمینی سرخ شده نیز در همین مدت آماده خواهند بود. همچنین غذاهای آماده به طبخ که عمدتا به صورت منجمد عرضه می شوند مانند همبرگر، سینه مرغ و ناگت را نیز می توان به همین ترتیب سرخ کرد. همچنین کسانی عاشق شیرینی هستند می توانند یک کیک را طی ۲۵ دقیقه بپزند.
  چیپس از خوراکی های محبوبی است که مصرف آن چربی زیادی را وارد بدن شما می کند اماAirFryer  این مقدار چربی به مقدار چشمگیری کاهش داده و با ارائه غذایی سالم سلامتی شما را تضمین می کند.
  این هواپزها همچنین مناسب افرادی هستند که از استفاده از سرخ کن های سنتی واهمه دارند! جالب است بدانید تا کنون بیش از ۵۰ نفر در انگلستان به دلیل سوختگی ناشی از استفاده از سرخ کن های سنتی جان خود را از دست داده اند!
  آقای Ron Dobson یکی از کمیسرهای آتش نشانی لندن که کمپینی به نام Cooksafe راه اندازی کرده، در مورد خطر استفاده از سرخ کن های معمولی می گوید:
  "هر ابزاری که باعث کاهش پخت و پز با روغن بسیار داغ شود وسیله بسیار خوبی است. در صد سال گذشته افراد بسیاری به دلیل طبخ چیپس یا سیب زمینی به روش های سنتی و استفاده از ظرف های پر از روغن داغ، خانه های خود را به آتش کشیده و حتی جان خود را از دست داده اند!."
  طبق گفته سازندگان، دستگاه AirFryer نسبت به سرخ کن های معمولی ۷۰ درصد محبوبیت بیشتری بین مصرف کنندگان دارد و طعم غذاهای طبخ شده توسط آن تفاوتی با سرخ کردن غذاها در سرخ کن های معمولی ندارد.
  از دیگر دردسرهای استفاده از سرخ کن های معمولی تمیز کردن آن هاست، پاک کردن چربی های چسبیده به ظرف اصلا کار خوشایندی نیست! همچنین اگر چند بار غذای متفاوت در آنها سرخ شود همه غذاها یک بو را می گیرند!
  دستگاه  AirFryer با داشتن محفظه جداشونده جهت طبخ غذا، این مشکل را برطرف کرده است. همچنین فیلتر هوای بکار رفته در این دستگاه باعث می شود پس از سرخ کردن غذاها خانه شما بوی آشپزخانه یک فست فود را به خود نگیرد!


                                                

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

سرخ کن رژیمی THOMSON TM-AF1800

سرخ کن رژیمی THOMSON TM-AF1800

سرخ کن رژیمی THOMSON TM-AF1800 AIR FRYER

مجهز به حافظه پخت چندکاره
دارای تایمر 30 دقیقه ای
مجهز به نشانگر LED
امکان پخت سریع غذا
دارای سیستم چرخش هوا
جنس قابلمه : تفلون

1 محصول پیشنهادی دیگر