Loading...

بلاگ ال سی کالا

آخرین پست ها
شنبه 09 مهر 1401
شنبه 09 مهر 1401
جمعه 08 مهر 1401
جمعه 08 مهر 1401
پنجشنبه 07 مهر 1401
پنجشنبه 07 مهر 1401
دسته بندی
آرشیو
يكشنبه 01 اسفند 1400 ال سی کالا 131 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه اس تی دوپوند 58 اونیو مونتین مردانه


اس تی دوپونت از کمپانی های بسیار مشهور و مطرح در حوزه عطر و ادکلن در سال 2012، ادکلن اس تی دوپوند 58 اونیو مونتین مردانه را معرفی و عرضه کرد.
این عطر که از کشور فرانسه عرضه شد، با نام لاتین 58Avenue Montaigne for men شناخته می شود. عطری بسیار خوشبو و جذاب که با رایحه ای بسیار خوشبو از دسته عطرهای چوبی معطر شناخته می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه خوشبو و ماندگار عطر از ترکیبات متنوع و جذابی استفاده کردند.
در ترکیبات نت اولیه عطر روایح بسیار خوشبوی ترنج ، گریپ فروت ، هل ، نارنگی یافا، را احساس می کنیم. در ترکیب نت میانی عطر رایحه های سالویا ، فلفل ، مرزنجوش، استفاده شده است. این عطر بسیار خوشبو در انتها با رایحه های خس خس ، چوب صندل سفید ، چوب کشمیر ، عنبر، خاتمه یافته و رایحه ای بینظیر و خارق العاده را در فضا طنین انداز می کند.
برای خرید عطر و ادکلن مردانه متنوع و متفاوت، از طریق لینک زیر به فروشگاه عطر مراجعه کنید. و لذت یک خرید اینترنتی امن را تجربه کنید.
برای مشاهده مشخصات یا خرید اینترنتی ادکلن اصل مردانه اس تی دوپوند 58 اونیو مونتین مردانه از طریق لینک زیر اقدام کنید:
عطر و ادکلن

ال سی کالا

 

مرجع تخصصی عطر و ادکلن در ایران

قیمت و خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال از برندهای معتبر دنیا بهترین راه برای خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال خرید از فروشگاه معتبر است

اشتراک در خبرنامه