Loading...

بلاگ ال سی کالا

آخرین پست ها
پنجشنبه 24 خرداد 1403
پنجشنبه 24 خرداد 1403
پنجشنبه 24 خرداد 1403
چهارشنبه 23 خرداد 1403
چهارشنبه 23 خرداد 1403
چهارشنبه 23 خرداد 1403
سه شنبه 22 خرداد 1403
سه شنبه 22 خرداد 1403
سه شنبه 22 خرداد 1403
سه شنبه 22 خرداد 1403
دوشنبه 21 خرداد 1403
دوشنبه 21 خرداد 1403
دوشنبه 21 خرداد 1403
يكشنبه 20 خرداد 1403
يكشنبه 20 خرداد 1403
يكشنبه 20 خرداد 1403
يكشنبه 20 خرداد 1403
يكشنبه 20 خرداد 1403
دسته بندی
آرشیو
شنبه 09 اسفند 1399 ال سی کالا 713 0
بهترین عطر مناسب هر فصل را بشناسید!

بهترین عطر مناسب هر فصل را بشناسید!

انتخاب عطر مناسب هر فصل یکی از نکات بسیار مهم در انتخاب عطر بعد از انتخاب رایحه مطلوب و مورد پسند هر فردی است که باید بسته به فصل مناسب انتخاب شود

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مناسب هر فصل

اولین نکته ای که در خرید عطر و استفاده از آن توصیه می شود، خرید عطر مطابق با سلیقه فردی است. اما اگر بخواهیم حرفه ای به قضیه نگاه کنیم، می بینیم که عطر و بوی خوش عطر تنها معیار انتخاب عطر نیست! تغییر فصل، شرایط استفاده از عطر و ... هم عواملی بسیار مهم و تاثیر گذار در انتخاب عطر هستند. به عنوان مثال عطرهای گرم در فصول گرم سال مثل زمستان، باعث تشدید رایحه عطر می شود و به نوعی بوی عطر را آزار دهنده می کند. اما اگر همین عطر گرم را در زمستان استفاده کنیم، سردی هوا مانع تبخیر بوی عطر می شود و بوی ملایمی از خود نشان می دهد.

اگر میخواهید بدانید که برای هر فصلی چه عطر و با چه شرایطی را استفاده کنید این مقاله را به دقت مطالعه کنید.

مشاهده عطر مناسب هر فصل

عطر مناسب هر فصل: فصل بهار

بهار فصل طراوت و تازگی و رویش زمین است. در فصل بهار هوا به سمت گرمی میرود و درختان از خواب زمستانی بیدار می شوند و جوانه میزنند و شکوفه می دهند. در فصل بهار شما هم مثل هوا و گیاهان شاداب تر می شوید و دوست دارید که حس شادابی را با استفاده از عطرهای بهاری خوشبو تقویت کنید! عطر مناسب فصل بهار، رایحه خنک و تازه و ملایمی دارد و معمولاً از اسانس های تازه مثل نعناع، ریحان، شکوفه گل ها مثل شکوفه پرتقال ساخته شده اند.

مشاهده عطر و ادکن معتدل

عطر مناسب هر فصل: فصل تابستان

فصل تابستان، فصل گرمای هوا با روزهای بلند و شبهای کوتاه است. فصل میوه های رنگارنگ و گل های معطر و خوشبو و زیبا و نوشیدنی های خنک و خوشمزه. فصل تعطیلات و مهمانی ها که برایمان شادی و نشاط زیادی به همراه دارد.

همانطور که در هوای گرم تابستان نوشیدنی های خنک می چسبد و گرمای هوا بسیار دلپذیرتر می شود. عطر خنک هم درست مانند یک نوشیدنی خنک و تگری در هوای گرم میچسبد و با خودش نشاط و تازگی می آورد.

عطرهای خنک برای فصل تابستان توصیه می شوند زیرا با تبخیر عطر بوی تندی از خود نشان نمیدهند و گرمای هوا را تشدید نمی کنند. اسانس های پیشنهادی برای این فصول، شکوفه پرتقال، ترنج، گل رز و یاسمن و ... می باشد.

مشاهده عطر و ادکن خنک یا سرد

عطر مناسب هر فصل : فصل پاییز

پاییز هم فصل خنکی هوا و صدای خش خش و برگ ریزان پاییزی است. با رفتن هوا از گرمی به سمت خنکی و دوری حال و هوای خیابان های شهر از عطر گُل ها و برگ ها تنهای چیزی که از طبیعت حس می شود بوی چوب درختان است که تنها چیزی است که در طبیعت باقی مانده است. اغلب خانم ها و آقایان برای عطر مناسب هر فصل، بوی چوب را که با حال و هوای فصل پاییز همخوانی دارد دوست دارند.

نت های گرم مثل رایحه های نعناع هندی، خس خس، چوب صندل، عنبر، گلسنگ و.. بهترین انتخاب برای فصل پاییز هستند.

 

عطر مناسب هر فصل : فصل زمستان

فصل زمستان هم فصل خواب زمین و سکون است. فصل سردی که هیچ چیز در آن حیات و سرزندگی ندارد، به جز رایحه عطرها! بله رایحه عطرها تنهای عطر بویی هستند که در این فصل به مشام میرسند. زیرا در زمستان سرد با سردی هوا عطرها تبخیر نمی شوند و بهترین کیفیت و ماندگاری را از خود نشان می دهند. اگر میخواهید بدانید یک عطر واقعاً چه عطر و بویی دارد آن را در فصل زمستان ببویید و مطمئن باشید زمستان بهترین فصل برای بوییدن عطرهاست!

مناسب ترین عطرها برای فصل زمستان از اسانس هایی مانند نوت های وانیل، دارچین، دانه بخور، عنبر، ادویه جات و… ساخته شده اند..

مشاهده عطر و ادکن گرم

 

عطر مناسب هر فصل بسته به شرایط آب و هوایی فصل انتخاب می شود.

عطر های گرم مناسب فصل زمستان هستند.

نعناع، ریحان، شکوفه گل ها مثل شکوفه پرتقال

عطرهای پاییزی اغلب بوی چوب دارند.

عطرهای تابستان رایحه های خنک دارند.

عطر و ادکلن

ال سی کالا

 

مرجع تخصصی عطر و ادکلن در ایران

قیمت و خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال از برندهای معتبر دنیا بهترین راه برای خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال خرید از فروشگاه معتبر است

اشتراک در خبرنامه