Loading...

بلاگ ال سی کالا

آخرین پست ها
دوشنبه 04 تیر 1403
دوشنبه 04 تیر 1403
دوشنبه 04 تیر 1403
دوشنبه 04 تیر 1403
دوشنبه 04 تیر 1403
يكشنبه 03 تیر 1403
يكشنبه 03 تیر 1403
يكشنبه 03 تیر 1403
شنبه 02 تیر 1403
شنبه 02 تیر 1403
جمعه 01 تیر 1403
جمعه 01 تیر 1403
پنجشنبه 31 خرداد 1403
پنجشنبه 31 خرداد 1403
پنجشنبه 31 خرداد 1403
دسته بندی
آرشیو
جمعه 15 اسفند 1399 ال سی کالا 691 0
با 5 مورد از بهترین عطرهای زنانه مناسب فصل بهار آشنا شوید!

با 5 مورد از بهترین عطرهای زنانه مناسب فصل بهار آشنا شوید!

در این مقاله با برترین عطرهای زنانه مناسب فصل بهار که بسیار خوشبو و معطر و محبوب هستند آشنا شوید و عطرآگین به استقبال فصل گل ها و شکوفه ها بروید

آنچه در این مطلب خواهید خواند

با عطر زنانه مناسب فصل بهار به استقبال طبیعت بروید

فصل بهار، فصل تولد و نو شدن دوباره زمین است. نماد رویش گیاهان و سبزی طبیت؛ فصلی که باید با عطر گل ها و شکوفه ها عطرآگین شود و از فضای زمستان بیرون بیاید. در فصل بهار بانوان با عطرهای بهاری خوشبو و معطر کاملاً عطرآگین به استقبال بهار می روند و به آن خوشامد می گویند.

ما در ادامه این مطلب قصد داریم عطرهای زنانه مناسب فصل بهار که بسیار خوشبو و معطر و البته محبوب هستند را به شما معرفی کنیم:

خرید عطر زنانه

عطر معتدل

مشاهده عطرهای زنانه گلی و بهاره

لیست برترین عطرهای زنانه مناسب فصل بهار

عطر معتدل زنانه

گوچی ممویر دون اُدِر

گوچی ممویر دون اُدِر یکی از عطرهای یونی مناسب فصل بهار است که سرشتی خوشبو و بهاری دارد. گوچی ممویر دون اُدِر روایحی محدود اما بسیار پرقدرت دارد. نُت های آغازین عطر با بادام و بابونه شروع می شود. نت‌های میانی فضایی برای آمیختگی مشک و یاس است که به زیبایی به سمت روایح چوب صندل، سدر و وانیل می رود و عطری بهاری و منحصر به فرد را خلق می کند.

GUCCI - Mémoire d’une Odeur

مشاهده گوچی ممویر دون اُدِر

دیور میس دیور رز ان رزز (رزیز)

دیور میس دیور رز ان رزز یکی از عطرهای زنانه مناسب فصل بهار است. عطری گُلی و بسیار خوشبو که در سال 2020 توسط برند دیور معرفی و عرضه شد. دیور میس دیور رز ان رزز، یک عطر روزانه گلی و بهاری است که اغلب بانوان در فصل بهار استفاده می کنند. عطر زنانه ای با ماندگاری بسیار خوب و پخش بوی مناسب که به خوبی سلایق بانوان را پوشش می دهد. عطر در نت‌های اولیه از روایح معطر شمعدانی، ترنج و نارنگی ماندارین ایتالیایی تشکیل شده است. عطر در نُت میانی سرشتی گلی و جذاب دارد که در ترکیبش از روایح دو نوع رز، یعنی رز داماسنا و رز فرانسوی ساخته شده است. بعد از نُت میانی، رایحه عطر به نت‌های پایه که رایحه دلپذیر و لطیف مشک سفید را شامل می شود، می رسد.

Dior - Miss Dior Rose N'Roses

مشاهده دیور میس دیور رز ان رزز

جیوانچی له اینتردیت 2018 (ال اینتردیت 2018)

خلق جیوانچی له اینتردیت 2018، یک عطر گلی چوبی مُشکی زنانه بهاری که برای استفاده در روزهای معتدل و شبهای خنک بهاری بسیار دلپذیر و مطلوب می باشد. ادو پرفیوم خلق جیوانچی له اینتردیت 2018 رایحه ماندگار و پراکندگی بسیار مناسبی دارد و رایحه سکسی فریبنده اش برای قرارهای عاشقانه بسیار مناسب است. نت‌های آغازین جیوانچی له اینتردیت 2018 را گلابی و ترنج می‌سازند و نت‌های میانی را گل مریم، شکوفه پرتقال و یاس رازقی. عطر در نت‌های پایانی از ترکیبات نعناع هندی، ‌وانیل، آمبروکسان و خس‌خس بوجود آمده اند.

GIVENCHY - L’Interdit (2018)

مشاهده جیوانچی له اینتردیت 2018

مطالب مرتبط دیگر را بخوانید

 

گوچی بلوم

گوچی بلوم، عطر زنانه مناسب فصل بهار که رایحه گلی و معطری دارد. سرتاسر وجود گوچی بلوم را نُت های گلی خوشبو شامل شده است و ذاتش اغواگری و نمایش زنانگی بانوان است. گوچی بلوم عطری مناسب دختران و زنان جوان معمولا زیر 25 سال است که اغلب در طول روز استفاده می شود. گوچی بلوم از ترکیبات سحرآمیز و  پیچیده ای ساخته شده است که آغازش با نت‌‌های پایه رایحه یاس، و سپس گل مریم است. عطر با رایحه خاص پیچ امین‌الدوله و نیلوفر رنگون پایان می یابد.

GUCCI - Gucci Bloom

مشاهده گوچی بلوم

شنل کوکو مادمازل لئو پرایوی

عطر زنانه بهاری شنل کوکو مادمازل لئو پرایوی یکی از عطرهای گلی بسیار مناسب مراسم ها و مهمانی های شبانه بهاره است. عطر بسیار زنانه ای که به طرزی شگفت انگیز بر زنانگی هر بانویی می افزاید و دلفریبی می کند.

شنل کوکو مادمازل لئو پرایوی، جلوه های ویژه و شگفت انگیزی دارد که از ترکیب نارنگی ماندارین، رز، یاس و مشک به وجود آمده است.

CHANEL - Coco Mademoiselle L'Eau Privée

مشاهده شنل کوکو مادمازل لئو پرایوی

اکثر بانوان رایحه های گلی میوه ای و گیاهی را می پسندند. رایحه های گلی اغلب مورد پسند خانم ها برای استفاده در فصل بهار است.

عطرهای معتدل و خنک جاذبه زیادی برای فصل بهار دارند.

این مورد کاملاً سلیقه است. اما ما در این مقاله عطرهای گلی خوشبویی که همگی از برند های مطرح هستند و مناسب فصل بهار خانم ها هستند را به شما معرفی کرده ایم.

عطرهای زنانه مناسب فصل بهار باید رایحه های معتدل و ملایمی داشته باشد و اغلب این عطرها رایحه گلی دارند.

عطر و ادکلن

ال سی کالا

 

مرجع تخصصی عطر و ادکلن در ایران

قیمت و خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال از برندهای معتبر دنیا بهترین راه برای خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال خرید از فروشگاه معتبر است

اشتراک در خبرنامه