Loading...

بلاگ ال سی کالا

آخرین پست ها
شنبه 30 مرداد 1400
شنبه 09 مرداد 1400
پنجشنبه 09 اردیبهشت 1400
دسته بندی
آرشیو
شنبه 13 شهریور 1400 ال سی کالا 28 0
معرفی 12 عطر ارزان از برند تیری موگلر

معرفی 12 عطر ارزان از برند تیری موگلر

12 عطر ارزان از برند تیری موگلر

آنچه در این مطلب خواهید خواند

 12 عطر ارزان از برند تیری موگلر

خرید عطر

1. عطر زنانه تیری موگلر آنجل ادو پرفیوم (ستاره ای)

ادو پرفیوم تیری موگلر آنجل ادو پرفیوم (ستاره ای) Angel EDP محصول1992  فرانسه است. تیری موگلر برند تولید کننده این عطر، تیری موگلر آنجل ادو پرفیوم را در گروه بویایی شرقی وانیلی عرضه کرد. ادکلن برند زنانه تیری موگلر آنجل ادو پرفیوم از ترکیب آمیزه های شرقی وانیلی بسیار معطر و خوشبوی ترنج، دانه‌های قرمز، آناناس در نت اولیه عطر، زیره، جوز در نت میانی و دانه تونکا، وانیل، نعناع هندی، چوب صندل سفید، پرالین در نت پایانی عطر به وجود آمده است.

تیری موگلر

تیری موگلر آنجل ادو پرفیوم

تیری موگلر آنجل ادو پرفیوم

 

2. ادکلن زنانه تیری موگلر آلین اسنس ابسولو (تری ماگلر الین اسولو)

ادو پرفیوم تیری موگلر آلین اسنس ابسولو (تری ماگلر الین اسولو) Alien Essence Absolue محصول تیری موگلر در سال2012  است و آمیزه شرقی چوبی دارد. ادکلن اصل زنانه تیری موگلر آلین اسنس ابسولو (تری ماگلر الین اسولو) از ترکیب آمیزه های شرقی چوبی و ترکیب اسانس های زیر به وجود آمده است.
اسانس اولیه: یاس
اسانس میانی: ریشه زنبق، چوب کشمیر
اسانس پایه: کهربا، وانیل، صمغ درختچه مر، روایح دودی

تیری موگلر آلین اسنس ابسولو

تیری موگلر آلین اسنس ابسولو

 

3. ادو پرفیوم زنانه تیری موگلر آنجل میوز

ادو پرفیوم زنانه اصل تیری موگلر آنجل میوز از مجموعه عطرهای محبوب و پرفروش تیری موگلر در سال2016  است. یک عطر گرم و زمستانی و ساخته شده از روایح سحرآمیز و هوس انگیزی استفاده کردند. قرارگیری انواع روایح شرقی وانیلی در کنار یکدیگر و خلق رایحه بسیار خوشبو و شیک که ساختار عطر را تشکیل می دهند. تیری موگلر آنجل میوز در همان ابتدا با رایحه گریپ فروت، فلفل صورتی در نت اولیه عطر آغاز می شود. در نت میانی به رایحه رز، فندق، خامه می رسد و در نت پایانی با رایحه نعناع هندی، خس خس پایان یافته و رایحه ای اصیل و خوشبو خلق می کند.

 تیری موگلر آنجل میوز

تیری موگلر آنجل میوز

 

4. ادو پرفیوم زنانه تیری موگلر اورا موگلر

عطر تیری موگلر اورا موگلر محصول2017  است. این عطر در گروه عطرهای گرم قرار دارد. عطاران مشهور و حرفه ای کمپانی تیری موگلر این عطر را از ترکیب آمیزه های معطر چوبی معطر ساختند. ترکیب بسیار خارق العاده و جذاب از اسانس های معطر وانیل، روایح چوبی، شکوفه پرتقال، ریواس در کنار یکدیگر.

عطر زنانه

 تیری موگلر اورا موگلر

تیری موگلر اورا موگلر

 

5. تیری موگلر وومنیتی ادو پرفیوم

ادکلن زنانه تیری موگلر وومنیتی ادو پرفیوم Womanity EDP دارای طبع معتدل و در گروه بویایی دسته بندی می شود. تیری موگلر کمپانی سازنده عطر، آن را در سال 2010  و در کشور فرانسه عرضه کرد. ادکلن زنانه تیری موگلر وومنیتی ادو پرفیوم از کنار هم قرار دادن اسانس های انجیر، برگ انجیر، درخت انجیر، خاویار و و به وجود آمده است. بر روی نام عطر کلیک کنید و قیمت ادکلن تیری موگلر وومنیتی ادو پرفیوم را مشاهده کنید.

تیری موگلر وومنیتی ادو پرفیوم

تیری موگلر وومنیتی ادو پرفیوم

 

6. ادو تویلت مردانه تیری موگلر الین مردانه

ادکلن مردانه اصل تیری موگلر الین مردانه یکی از محصولات برتر و پرفروش برند تیری موگلر است. تیری موگلر الین مردانه در   2018  به بازار عطرهای خنک مردانه معرفی و عرضه شد.
کمپانی تیری موگلر برای خلق رایحه این عطر و ادکلن مردانه از آمیزه های متفاوتی استفاده کرد. چیده شدن انواع روایح شرقی چوبی در کنار یکدیگر و خلق رایحه ای بسیار خوشبو، شیک و مردانه. تیری موگلر الین مردانه در همان ابتدا با روایح بادیان رومی، شوید در نت اولیه عطر آغاز می شود. در نت میانی به روایح چرم، چوب کشمیر، گل اوسمانتوس می رسد و در نت پایانی با روایح کهربا خاتمه می یابد و رایحه ای بینظیر و خارق العاده را خلق می کند. برای خرید اینترنتی عطر و ادکلن مردانه تیری موگلر الین مردانه از طریق لینک زیر به فروشگاه عطر مراجعه کرده و یک خرید اینترنتی و امن را تجربه کنید.

 تیری موگلر الین مردانه

تیری موگلر الین مردانه

 

7. ادو تویلت مردانه تیری موگلر ای من کریپتومیت

عطر تیری موگلر ای من کریپتومیت Thierry Mugler محصول فرانسه است. این برند، تیری موگلر ای من کریپتومیت را در سال 2017  به بازار عطرهای معتدل مردانه عرضه کرد. تیری موگلر این عطر اصل را از ترکیب آمیزه های بسیار لطیف شرقی فوژه خلق کرد. ترکیب بسیار خارق العاده و جذاب از اسانس های معطر سالویا، نعناع و شمعدانی و دانه تونکا، وانیل، نعناع هندی، شکلات، قهوه در کنار یکدیگر.

 تیری موگلر ای من کریپتومیت

تیری موگلر ای من کریپتومیت

 

8. تیری موگلر الین ماسك میستریو

ادکلن برند زنانه تیری موگلر الین ماسك میستریو Alien Musc Mysterieux دارای طبع گرم و در گروه بویایی شرقی چوبی دسته بندی می شود و در سال2017  ساخته و عرضه شد. ادکلن زنانه تیری موگلر الین ماسك میستریو از کنار هم قرار دادن اسانس های ادویه جات معطر، زعفران و یاس، کشمران و مشک، وانیل به وجود آمده است. قیمت روز ادکلن تیری موگلر الین ماسك میستریو را با کلیک بر روی نام عطر مشاهده کنید.

تیری موگلر الین ماسك میستریو

تیری موگلر الین ماسك میستریو

 

9. عطر مردانه تیری موگلر ای من

ادو تویلت تیری موگلر ای من مردانه تولیدی تیری موگلر در سال1996  است. تیری موگلر، تیری موگلر ای من را در گروه بویایی شرقی چوبی عرضه کرد. ادکلن اصل مردانه تیری موگلر ای من از ترکیب آمیزه های شرقی چوبی بسیار معطر و خوشبوی ترنج، اسطوخودوس، ترکیبات سبز، نعناع، گشنیز، میوه‌جات در نت اولیه عطر، نعناع هندی، سدر، یاس، گل برف، عسل، کارامل، شیر در نت میانی و دانه تونکا، لوبان، مشک، کهربا، وانیل، نعناع هندی، چوب صندل سفید، قهوه در نت پایانی عطر به وجود آمده است. عطار این عطر مردانه ژاک هاکلیه، نام دارد.

عطر مردانه

 تیری موگلر ای من

تیری موگلر ای من

 

10. ادکلن زنانه تیری موگلر الین او سوبلیم

تیری موگلر، ادو تویلت تیری موگلر الین او سوبلیم Alien Eau Sublime را در سال 2017  معرفی کرد. تیری موگلر برند تولید کننده این عطر، تیری موگلر الین او سوبلیم را در گروه بویایی شرقی چوبی عرضه کرد. ادکلن اورجینال زنانه تیری موگلر الین او سوبلیم از ترکیب آمیزه های شرقی چوبی و ترکیب اسانس های زیر به وجود آمده است.
اسانس اولیه: نارنگی ماندارین، پرتقال، لیمو ترش، صمغ گالبانیوم، روایح خورشیدی
اسانس میانی: یاس، شکوفه پرتقال، گل آفتاب پرست، یاس تاهیتی، شکوفه گیلاس
اسانس پایه: کهربا، وانیل، خس خس، کشمران

تیری موگلر الین او سوبلیم

تیری موگلر الین او سوبلیم

 

11. ادو تویلت زنانه تیری موگلر اورا موگلر ادو تویلت

ادو تویلت زنانه اصل تیری موگلر اورا موگلر ادو تویلت از محصولات محبوب و پرفروش برند تیری موگلر است. تیری موگلر اورا موگلر ادو تویلت در سال2018  به بازار عطرهای خنک زنانه معرفی و عرضه شد.
عطرسازان مجموعه تیری موگلر برای ساخت رایحه بینظیر این عطر زنانه از روایح سحرآمیزی استفاده کردند. قرارگیری انواع روایح گلی میوه ای در کنار یکدیگر و خلق رایحه بسیار خوشبو و زنانه که ساختار عطر را تشکیل می دهند. تیری موگلر اورا موگلر ادو تویلت در همان ابتدا با رایحه گلابی، گل بامیه در نت اولیه عطر آغاز می شود. در نت میانی به رایحه ترکیبات سبز، گل‌های معطر می رسد و در نت پایانی با رایحه وانیل، ریشه زنبق پایان یافته و رایحه ای اصیل و خوشبو خلق می کند.

تیری موگلر اورا موگلر ادو تویلت

تیری موگلر اورا موگلر ادو تویلت

 

12. ادو پرفیوم زنانه تیری موگلر الین عود ماجستیو

عطر تیری موگلر الین عود ماجستیو محصول 2015  فرانسه است. این عطر در گروه عطرهای گرم طبقه بندی می شود. عطاران مشهور و حرفه ای کمپانی تیری موگلر این ادکلن را از ترکیب آمیزه های معطر شرقی چوبی ساختند. ترکیب بسیار خارق العاده و جذاب از اسانس های معطر هل، زعفران و یاس، کشمران و کهربا، عود در کنار یکدیگر.

 تیری موگلر الین عود ماجستیو

تیری موگلر الین عود ماجستیو

 

13. تیری موگلر وومنیتی پور اله

عطر و ادکلن زنانه تیری موگلر وومنیتی پور اله Womanity Eau pour Elles دارای طبع معتدل و در گروه بویایی گلی میوه ای شیرین قرار دارد. تیری موگلر کمپانی سازنده عطر، آن را در سال  2012  عرضه کرد. خرید عطر اصل تیری موگلر وومنیتی پور اله را به شما توصیه می کنیم. ادکلن زنانه تیری موگلر وومنیتی پور اله از کنار هم قرار دادن اسانس های آب دریا، توت فرنگی، انجیر، خاویار و و به وجود آمده است. بر روی نام عطر کلیک کنید و قیمت عطر تیری موگلر وومنیتی پور اله را مشاهده کنید.

فروشگاه عطر

تیری موگلر وومنیتی پور اله

تیری موگلر وومنیتی پور اله

 

 

عطر و ادکلن

ال سی کالا

 

مرجع تخصصی عطر و ادکلن در ایران

قیمت و خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال از برندهای معتبر دنیا بهترین راه برای خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال خرید از فروشگاه معتبر است

اشتراک در خبرنامه