Loading...

بلاگ ال سی کالا

آخرین پست ها
جمعه 06 خرداد 1401
جمعه 06 خرداد 1401
جمعه 06 خرداد 1401
پنجشنبه 05 خرداد 1401
پنجشنبه 05 خرداد 1401
پنجشنبه 05 خرداد 1401
پنجشنبه 05 خرداد 1401
چهارشنبه 04 خرداد 1401
چهارشنبه 04 خرداد 1401
چهارشنبه 04 خرداد 1401
دسته بندی
آرشیو
پنجشنبه 11 آذر 1400 ال سی کالا 75 0
برترین عطرهای دولچه گابانا

برترین عطرهای دولچه گابانا

خانه مد ایتالیایی دولچه گابانا در سال 1985 توسط موسسین آن با نام های دومینیکو دولچه و استفانو گابانو راه اندازی شد.

آنچه در این مطلب خواهید خواند

دولچه گابانا

محور فعالیت: مد

شرکت مادر: شیسیدو

کشور: ایتالیا

خانه مد ایتالیایی دولچه گابانا در سال 1985 توسط موسسین آن با نام های دومینیکو دولچه و استفانو گابانو راه اندازی شد. تمرکز دولچه گابانا ابتدا بر روی لباس های لوکس و عینک و زیورآلات و عطر بود و آنها را با نماد "D&G" به بازار عرضه می کرد. اولین عطر دولچه گابانا یک عطر زنانه با همین نام بود و در سال 1992 عرضه شد. بعد از عرضه نسخه زنانه نسخه مردانه این عطر در سال 1994 معرفی شد. بعد از آن و طی سالهای متمادی این برند عطرهای زیادی را به بازار معرفی کرد.

عطر مردانه دولچه گابانا د وان ادو پرفیوم اینتنس مردانه

این ادو پرفیوم مردانه در سال 2020 معرفی شد. عطار این عطر چرمی ژان کریستوف هری است و رایحه بینظیر این عطر را از ترکیب اسانس های بهار نارنج، هل و سرو در نت اولیه و اسانس های لوبان، بهار نارنج، سالویا اسکلاریا و کشمران در نت میانی و رایحه های بهار نارنج، نعناع هندی، چرم و لابدانیوم در نت پایانی ساخت.

دولچه گابانا د وان ادو پرفیوم اینتنس مردانه

ادکلن مردانه دولچه گابانا لایت بلو مردانه

دولچه گابانا لایت بلو مردانه در سال 2007 به مجموعه عطرهای مردانه دولچه گابانا اضافه شد. این عطر مردانه از کنار هم چیده شدن آمیزه های بسیار خوشبوی گلی میوه ای به وجود آمد. رایحه هایی مثل ترنج، نارنگی ماندارین، گریپ فروت، سرو کوهی، اقاقیای برزیلی، رزماری، فلفل، مشک، خزه درخت بلوط و روایح دودی ترکیبات این عطر خنک مردانه هستند.

دولچه گابانا لایت بلو مردانه

ادکلن زنانه دولچه گابانا آنتولوژی لا لون 18

این ادکلن برند چایپر گلی در سال 2009 معرفی شد. ژان میشل دیوریز خالق رایحه این عطر است و از مجموعه ترنج، ترکیبات سبز، سیب سرخ،

رز، گل مریم، گل سوسن، مشک، چوب صندل سفید، چرم و ریشه زنبق رایحه این عطر را ساخت.

دولچه گابانا آنتولوژی لا لون 18

ادکلن مردانه دولچه گابانا کی بای دولچه گابانا

این عطر در سال 2019 معرفی شد. از اسانس های استفاده شده در این عطر لیمو ترش، مرکبات، پرتقال خونی، فلفل قرمز شیرین، دانه سرو کوهی، نعناع هندی، خس خس و سدر است. دولچه گابانا کی بای دولچه گابانا از عطرهای چوبی معطر بسیار خوشبو است.

دولچه گابانا کی بای دولچه گابانا

عطر مردانه دولچه گابانا د وان رویال نایت لیل ملکی

این ادو پرفیوم مردانه در سال 2015 به بازار عرضه شد. بعد از اسپری اولین پاف این عطر شاهد رد بویی از اسانس های ریحان و هل هستیم. بعد از دقایقی اسانس های جوز و برگ درخت گلابی نمایان می شوند. نت پایانی عطر شامل اسانس های کهربا، سدر، چوب صندل سفید و لابدانیوم است. دولچه گابانا د وان رویال نایت لیل ملکی از عطرهای گرم و زمستانی است.

قیمت ادکلن

دولچه گابانا د وان رویال نایت لیل ملکی

ادکلن اصل دولچه گابانا د وان اسنس

دولچه گابانا د وان اسنس تولیدی سال 2015 است. رایحه شرقی گلی و گرم عطر از ترکیب اسانس های ترنج، نارنگی ماندارین، سرخالو، هلو، یاس، گل برف، گل سوسن، کهربا، وانیل و خس خس به وجود آمده است.

دولچه گابانا د وان اسنس

عطر اصل زنانه دولچه گابانا دولچه

در سال 2014 یکی از خوشبوترین عطرهای این برند با نام دولچه گابانا دولچه ساخته و عرضه شد. دولچه گابانا دولچه از کنار هم قرار گرفتن آمیزه های بسیار خوشبو و شیک و ماندگار گروه بویایی رایحه های گلی به وجود آمده است. بهار نارنج، شکوفه انبه هندی، نرگس، نیلوفر آبی، گل آماریلیس، مشک، کشمران ترکیبات این عطر خنک و مردانه هستند.

خرید عطر و ادکلن زنانه

دولچه گابانا دولچه

عطر زنانه دولچه گابانا دولچه شاین

این عطر زنانه محصول 2020 است و جزء عطرهای گلی میوه ای دسته بندی می شود. مری سالمگنه از رایحه های گریپ فروت، به، انبه، یاس، شکوفه پرتقال، گل مریم، مشک، چوب صندل سفید، روایح چوبی ساخته شده است و رایحه ای معتدل و ملایم دارد.

گابانا دولچه شاین

ادکلن برند زنانه دولچه گابانا د اونلی وان 2

این برند در سال 2019 عطر و ادکلن دولچه گابانا د اونلی وان 2 را معرفی و عرضه کرد. دولچه گابانا د اونلی وان 2 The Only One 2 از کنار هم قرار گرفتن اسانس های شرقی وانیلی مثل فریزیا، توت سیاه، دانه‌های قرمز، گلابی، رز، بنفشه، قهوه، دانه تونکا، نعناع هندی، عنبر و چوب عنبر به وجود آمده است.

دولچه گابانا د اونلی وان 2

ادکلن زنانه دولچه گابانا دولچه گاردن

این عطر بسیار خوشبو از برند دولچه گابانا در سال 2018 به بازار عطرهای گرم زنانه عرضه شد. رایحه قوی و خوشبوی عطر از مجموعه عناصر طبیعی و شگفت انگیزی خلق شده است که عطر را در دسته عطرهای گلی میوه ای شیرین قرار داده است. اولین بویی که بعد از اولین اسپری عطر احساس می شود ترکیبی از اسانس های نارنگی ماندارین، بهار نارنج و مگنولیا است. دومین بو ترکیبی خارق العاده از نارگیل، گل یلانگ و پلومریا است. وانیل، چوب صندل سفید و بادام اسانس های اصلی این عطر گرم مردانه هستند.

دولچه گابانا دولچه گاردن

ادکلن دولچه گابانا پور فمه

دولچه گابانا پور فمه در گروه بویایی رایحه های گلی دسته بندی می شود. این عطر در سال 2012 به عطرهای زنانه گرم اضافه شد. نارنگی ماندارین، بهار نارنج، تمشک، یاس، شکوفه پرتقال، وانیل، چوب صندل سفید، گل آفتاب پرست و پف نبات ترکیبات این عطر هستند.

دولچه گابانا پور فمه

ادکلن مردانه دولچه گابانا پورهوم اینتنسو (دولچی گبانا پور هم اینتنس)

دولچه گابانا پورهوم اینتنسو از عطرهای عرضه شده در سال 2014 است. دولچه گابانا پورهوم اینتنسو از کنار هم قرار گرفتن آمیزه های بسیار خوشبو و معطر چوبی معطر و گرم در کنار یکدیگر به وجود آمده است. اسانس اولیه عطر شامل اسطوخودوس، ریحان، شمعدانی، آب و گل جعفری است. اسانس میانی عطر شامل تنباکو، سالویا اسکلاریا، سبوس، میوه درخت موپل و یونجه خشک است. اسانس پایانی عطر شامل روایح مشک، کهربا، چوب صندل سفید، لابدانیوم و سرو است.

خرید عطر و ادکلن مردانه

دولچه گابانا پورهوم اینتنسو

 

عطر و ادکلن

ال سی کالا

 

مرجع تخصصی عطر و ادکلن در ایران

قیمت و خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال از برندهای معتبر دنیا بهترین راه برای خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال خرید از فروشگاه معتبر است

اشتراک در خبرنامه