Loading...

بلاگ ال سی کالا

آخرین پست ها
سه شنبه 16 آذر 1400
سه شنبه 16 آذر 1400
سه شنبه 16 آذر 1400
سه شنبه 16 آذر 1400
دوشنبه 15 آذر 1400
دوشنبه 15 آذر 1400
دوشنبه 15 آذر 1400
دوشنبه 15 آذر 1400
دوشنبه 15 آذر 1400
يكشنبه 14 آذر 1400
يكشنبه 14 آذر 1400
دسته بندی
آرشیو
چهارشنبه 05 آبان 1400 ال سی کالا 17 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه دیوید یورمن اگزاتیک اسنس


در سال 2011، برند مطرح دیوید یورمن که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است ادکلن اصل دیوید یورمن اگزاتیک اسنس را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند دیوید یورمن متعلق به کشور ایالات متحده است. برخی دیوید یورمن اگزاتیک اسنس را با نام لاتین Exotic Essence می شناسند. آمیزه های رایحه های شرقی بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. این عطر هم مانند بسیار عطرهای مطرح عطرساز برجسته ای دارد. نام خالق این عطر هری فریمونت است. فردی بسیار حاذق و هنرمند در خلق رایحه خوشبو و ماندگار این عطر.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه نارنگی ماندارین، هلو ، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند. در نت میانی به رایحه های بسیار خوشبوی رز ، نعناع هندی ، روایح چوبی، گل سوسن، می رسیم. روایح در این نت ماندگار تر و اصیل تر هستند. روایح نت پایانی، روایحی هستند که رایحه عطر با آن خاتمه می یابد. رایحه های مشک ، کهربا، وانیل ، چوب صندل سفید ، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
اگر قصد خرید ادکلن زنانه مختلف دارید به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
عطر و ادکلن

ال سی کالا

 

مرجع تخصصی عطر و ادکلن در ایران

قیمت و خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال از برندهای معتبر دنیا بهترین راه برای خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال خرید از فروشگاه معتبر است

اشتراک در خبرنامه