Loading...

بلاگ ال سی کالا

آخرین پست ها
چهارشنبه 10 آذر 1400
چهارشنبه 10 آذر 1400
چهارشنبه 10 آذر 1400
سه شنبه 09 آذر 1400
سه شنبه 09 آذر 1400
سه شنبه 09 آذر 1400
سه شنبه 09 آذر 1400
سه شنبه 09 آذر 1400
دوشنبه 08 آذر 1400
دوشنبه 08 آذر 1400
دوشنبه 08 آذر 1400
دوشنبه 08 آذر 1400
دوشنبه 08 آذر 1400
يكشنبه 07 آذر 1400
يكشنبه 07 آذر 1400
يكشنبه 07 آذر 1400
دسته بندی
آرشیو
يكشنبه 02 آبان 1400 ال سی کالا 23 0
نکات مهم در خرید ادکلن که بهتر است بدانید

نکات مهم در خرید ادکلن که بهتر است بدانید

زمانی که تصمیم به خرید ادکلن میگیرید بهتر است با دانستن نکات مهم و بررسی دقیق هر کدام از آن نکات، انتخابی هوشمندانه و دقیق داشته باشید

آنچه در این مطلب خواهید خواند

خرید ادکلن اصل

زمانی که تصمیم به خرید ادکلن میگیرید بهتر است با دانستن نکات مهم و بررسی دقیق هر کدام از آن نکات، انتخابی هوشمندانه و دقیق داشته باشید. این نکات به شما در خرید ادکلن مناسب سن، شرایط و بودجه شما کمک زیادی خواهد کرد. برای دانستن این نکات ظریف و مهم در ادامه این مقاله از ال سی کالا با ما همراه باشید.

خرید ادکلن

نکات مهم در خرید ادکلن

1. از اصل بودن عطر اطمینان حاصل کنید

اولین نکته کسب اطمینان از اصل بودن عطر است. برای تشخیص عطر اصل، باید مشخصه های دقیق یک عطر اصل را بشناسید. قبل از مطالعه کامل این مقاله، مقاله "تشخیص عطر اصل از تقلبی" را در سایت عطرافشان مطالعه کنید و با مشخصه های دقیق عطرهای تقلبی و اصل آشنا شوید. در ادامه این مقاله با بررسی نکات مهم در خرید ادکلن با ما همراه باشید.

2. ابتدا انواع عطر را بشناسید

از دیدن قیمت های متفاوت عطرها شگفت زده نشود. عطرها انواع متفاوتی دارند و بسته به نوعشان قیمت و کیفیت متفاوتی دارد. انواع عطر ترکیبی از الکل، آب و عطر مایه است. هر چه میزان عطرمایه بیشتر و الکل و آب کمتر باشد، عطر باکیفیت تر و گران تر است. مقاله "انواع عطر و تفاوت پارفوم، ادو پارفوم، ادو تویلت، ادو کلن و او فرش چیست؟" را مطالعه کنید.

3. کدام رایحه را دوست دارید؟

عطرها بعد از ساخت محلول معطر و خوشبویشان در یک گروه بویایی خاص قرار می گیرند. به عنوان مثال اگر حاصل ترکیب انواع آمیزه ها بوی غالب مرکبات مثل پرتقال و لیمو داشته باشد، این عطر می تواند در گروه عطرهای مرکباتی دسته بندی شود. بنابراین اول دقت کنید، چه نوع بویی را بیشتر می پسندید. چهار گروه اصلی وجود دارد که این چهار گروه شامل بوی چوب و ادویه ها، گل یا میوه یا برگ، خنک و خاورمیانه ای است. انواع دیگری هم هستند.

فروشگاه اینترنتی ادکلن اورجینال

4. انتخاب با توجه به قیمت عطر

علاوه بر نکاتی که در اولین مورد که مربوط به نوع عطر بود گفتیم، قیمت عطر به برند عرضه کننده عطر و قیمت ارز هم بر می گردد. برخی برندها هنرشان تولید عطرهای نیش و گران قیمت است و برخی برندها کارشان تولید عطرهای ارزان یا کپی برندهای دیگر است.

5. عطر مناسب برای فصل مناسب

هر عطری مناسب هر فصلی نیست. اگر در هوای گرم یا در فصل تابستان، خصوصاً در فضا بسته از عطر گرم استفاده کنید، حس گرما در وجودتان تشدید می شود. حتی ممکن است احساس گرمازدگی یا سردرد شوید. برعکس اگر از عطر سرد در هوای سرد یا در فصل زمستان استفاده کنید. حس سرما مضاغف و دچار حس سرمای ناخوشایند خواهید شد. از عطرهای معتدل در فصل بهار، اوایل پاییز استفاده کنید. از عطرهای گرم در فصل زمستان و اواخر پاییز که سرد است. عطرهای سرد مناسب هوای گرم مثل تابستان، اواخر بهار یا اول پاییز است. این مورد به مکانی که زندگی می کنید هم کاملاً بستگی دارد.

6. عطر را کجا استفاده می کنید؟

با توجه به اینکه عطرهای با رایحه سنگین مثل چوبی، چرمی، ادویه ای، تلخ، تند یا گرم هستند؛ به نظر شما مناسب استفاده در اماکن عمومی هستند؟ فرض کنید یک عطر چرمی سنگین را بپوشید و در یک روز گرم یا معتدل به یک دفتر کار کوچک برای یک قرار کاری حاضر شوید. به احتمال خیلی زیاد دیگران از استشمام مکرر این عطر حس خوبی دریافت نمی کنند. حتی ممکن است سردرد بگیرند و روزشان خراب شود. اما استفاده از یک عطر معتدل و ملایم چطور؟ قطعاً بسیار دلپذیرتر خواهد بود! معمولا رایحه های سنگین برای مهمانی های شبانه و رسمی و محیط های سرباز بسیار خوشایندترند؛ عطرهای ملایم بهترین انتخاب برای استفاده روزانه در محافل عمومی مثل محل کار یا تحصیل یا ... هستند.

7. به سن توجه کنید

هرکسی می تواند در هر سنی هر عطری که دوست دارد را استفاده کند. درست مثل بانوانی که عطرهای مردانه را بیشتر دوست دارند یا بالعکس. اما خب برخی ترجیح می دهند عطر را متناسب را سنشان انتخاب کنند. در حالت عمومی عطرهای ملایم، خنک، میوه ای و گیاهی و گلی برای استفاده در سنین پایین تر مناسبند و عطرهای ادویه ای و چوبی که رایحه سنگین تری دارند برای استفاده در سنین بالاتر مناسبند.

خرید ادکلن مردانه

خرید ادکلن زنانه

 

نوع عطر، قیمت عطر، سن و ... از نکاتی است که در زمان خرید ادکلن باید به آن توجه کنیم.

به سایت اصلی عطر مراجعه کنید و بارکد عطر را با کارخانه سازنده چک کنید.

عطر و ادکلن

ال سی کالا

 

مرجع تخصصی عطر و ادکلن در ایران

قیمت و خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال از برندهای معتبر دنیا بهترین راه برای خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال خرید از فروشگاه معتبر است

اشتراک در خبرنامه