Loading...

بلاگ ال سی کالا

آخرین پست ها
سه شنبه 14 تیر 1401
سه شنبه 14 تیر 1401
سه شنبه 14 تیر 1401
سه شنبه 14 تیر 1401
دوشنبه 13 تیر 1401
دوشنبه 13 تیر 1401
دوشنبه 13 تیر 1401
دوشنبه 13 تیر 1401
دوشنبه 13 تیر 1401
يكشنبه 12 تیر 1401
يكشنبه 12 تیر 1401
يكشنبه 12 تیر 1401
شنبه 11 تیر 1401
شنبه 11 تیر 1401
دسته بندی
آرشیو
يكشنبه 02 آبان 1400 ال سی کالا 294 0
12 عطر گران اما پرفروش جگوار

12 عطر گران اما پرفروش جگوار

جگوار، کمپانی انگلیسی با محور فعالیت اتومبیل‌ و زیر مجموعه شرکت مادر لالیک گروپ سا است. با 12 عطر مردانه و زنانه جگوار آشنا شوید

آنچه در این مطلب خواهید خواند

جگوار

جگوار، کمپانی انگلیسی با محور فعالیت اتومبیل‌ و زیر مجموعه شرکت مادر لالیک گروپ سا است. جگوار افتخار شناخته شدن به عنوان یک برند پرآوازه، تجملی و مدرنیته است. نامی آشنا برای عاشقان خودرو که همه چیز را با هم دارد. عطرهای جگوار منبع دائمی شگفتی و الهام از طبیعت هستند که هر کدام سمبل از یک شخصیت قدرتمند است که رایحه‌ای مدرن را منعکس می‌کنند. اکثر عطرهای جگوار، مردانه و مختص مردان موفق و با اعتمادبه‌نفس طراحی شده اند. مردانی که جسارت و قدرت کافی را دارند و می خواهند آن را با سنت‌های کلاسیک عطرسازی پیوند بزنند.

خرید ادکلن

قیمت ادکلن

عطر مردانه جگوار اکسلنس

برند جگوار ادکلن اصل جگوار اکسلنس را در سال 2012 به بازار عطر عرضه کرد. عطرهای تولیدی این برند همواره جزء پرفروش ترین عطرهای برندهای مطرح در سرتاسر جهان بوده است. اگر از طرفداران عطرهای انگلیسی هستید، جگوار اکسلنس می تواند پیشنهاد مناسبی برای شما باشد. در این عطر مردانه اسانس هایی قرار دارند که در گروه شرقی ادویه ای هستند. جگوار اکسلنس از عطرهای معتدل و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای خاص و کلاسیک است. ریچارد لبانز از عطاران بسیار مهم در عرصه عطرسازی است که این عطر را ساخت. برای خلق رایحه نت اولیه عطر از اسانس های نارنگی ماندارین، گریپ فروت و فلفل صورتی استفاده شده است. روایحی که خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل رایحه های زنبق، گل برف و شکوفه پرتقال است. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. دانه تونکا، کهربا، وانیل از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند.

جگوار اکسلنس

ادکلن مردانه جگوار کلاسیک الکتریک اسکای

جگوار ادکلن مردانه جگوار کلاسیک الکتریک اسکای بسیار خوشبو را در سال 2020 به بازار عطرهای خنک مردانه معرفی و عرضه کرد. عطر و ادکلن جگوار کلاسیک الکتریک اسکای بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد. عطر و بوی بینظیر این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. روایح معطر فوژه محشری که بعد از اسپری اولین پاف از عطر پراکنده می شوند. اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های گریپ فروت، برگ بنفشه و فلفل سیچوان هستند. بوی نسبتاً قوی و تند که بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند.

جگوار کلاسیک الکتریک اسکای

خرید عطر زنانه اصل

ادکلن مردانه جگوار ویژن اسپرت

کمپانی جگوار در سال 2015 این ادکلن اصل مردانه را با نام جگوار ویژن اسپرت معرفی و به بازار عطر عرضه کرد. جگوار ویژن اسپرت در گروه بویایی چوبی گلی مُشکی دسته بندی می شود. دومنیک پریساس از عطارهای هنرمند رایحه بینظیر این عطر گرم و زمستانی را ساخته است. نت اولیه عطر شامل ترکیب آمیزه های اسانس های پرتقال، لیمو ترش و فلفل صورتی است. نت میانی عطر حاصل ترکیب آمیزه های بهار نارنج، اسطوخودوس و یاس است. نت پایانی عطر شامل رایحه های مشک، کهربا، نعناع هندی، سدر است.

جگوار ویژن اسپرت

ادکلن مردانه جگوار ایمپریال (امپریال) فور من مردانه

ادکلن برند جگوار ایمپریال (امپریال) فور من مردانه از عطرهای تولید شده در سال 2015 است. عطر جگوار ایمپریال (امپریال) فور من مردانه بعد از عرضه به بازار عطر، به قفسه عطرهای محبوب و پرفروش این برند راه یافت. جگوار ایمپریال (امپریال) فور من مردانه از کنار هم قرار گرفتن آمیزه های بسیار خوشبویی به وجود آمد. نت اولیه عطر شامل مجموعه رایحه های نارنگی ماندارین، لیمو ترش، اسطوخودوس، سدر، جوز، بابونه، نارنج و زالزالک است. نت میانی عطر شامل مجموعه رایحه های سدر، چوب صندل سفید، ادویه گل میخک، عسل، گل سوسن و برگ بنفشه است و نت پایانی عطر شامل مجموعه رایحه های چرم است. این روایح شگفت انگیز در کنار هم رایحه چرمی بسیار خوشبو و گرم برای روزهای سرد برای آقایان جذاب به وجود آورده است.

جگوار ایمپریال فور من مردانه

ادکلن مردانه جگوار اولوشن

این عطر و ادکلن محصول سال 2014 است. دومنیک پریساس این عطر را در گروه بویایی معطر فوژه و معتدل ساخت. آمیزه های معطر فوژه عطر شامل ترنج، پرتقال، نعناع، ریحان در نت اولیه عطر هستند. سیب، اسطوخودوس، هل، سالویا اسکلاریا از اسانس های نت میانی عطر هستند. مشک، کهربا، چوب صندل سفید اسانس های ترکیب شده در نت پایانی عطر هستند.

جگوار اولوشن

ادکلن مردانه جگوار پیس

جگوار پیس در سال 2016 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه شد. فیلیپ رومانو و الکساندرا مونت رایحه معطر فوژه و گرم عطر جگوار پیس را از ترکیبات بینظیری خلق کردند. در ترکیب رایحه نت اولیه عطر از اسانس های سیب، رزماری و فلفل استفاده شده است. نت میانی عطر شامل روایح اسطوخودوس، زنبق و چوب کشمیر است. نعناع هندی، خزه درخت بلوط و چوب عنبر از روایح نت پایانی عطر هستند.

جگوار پیس

ادکلن مردانه جگوار کلاسیک کرومایت

جگوار کلاسیک کرومایت در سال 2017 به بازار عرضه شد. این ادو تویلت مردانه بعد از عرضه به فروشگاه های عطر و ادکلن در سراسر جهان، همواره در قفسه پرفروش ترین عطرها درخشیده است. بعد از اسپری اولین پاف شاهد رد بویی از اسانس های نارنگی ماندارین، سیب و روایح دودی هستیم. بعد از دقایقی اسانس های موجود در نت میانی عطر شامل نعناع هندی، سدر و نمایان می شوند. دانه تونکا، پرالین و آمبروکسان اسانس های نت پایانی هستند. جگوار کلاسیک کرومایت از عطرهای با طبیعت گرم و مناسب شرایط آب و هوایی سرد است.

جگوار کلاسیک کرومایت

خرید عطر مردانه اصل

ادکلن جگوار ویژن 3

برند جگوار این عطر را با نام های VISION III یا جگوار ویژن 3 وارد بازار کرد. اسانس اولیه این عطر شامل ترنج، لیمو ترش، هل و آناناس است. یاس تک اسانس میانی عطر و دانه تونکا، مشک، وانیل، نعناع هندی، سدر و چوب صندل سفید اسانس پایه عطر هستند.

ادکلن جگوار ویژن 3

عطر مردانه جگوار ویژن 2

جگوار ویژن 2 یا  VISION II  از کنار هم قرار گرفتن آمیزه های بسیار خوشبو و شیک مثل سیب، گشنیز، هندوانه در نت اولیه، آب دریا، شمعدانی و فلفل در نت میانی و مشک، نعناع هندی و سدر در نت پایانی به وجود آمده است. جگوار ویژن 2 عطر معتدل و بهاره و بسیار خوشبو است.

جگوار ویژن 2

عطر مردانه جگوار کلاسیک مردانه (جگوار آبی)

این عطر اصل مردانه تولید برند جگوار در سال 2002 است. این عطر خوشبو و مردانه در گروه بویایی معطر فوژه دسته بندی می شود و خنک است. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج، نارنگی ماندارین، پرتقال، اسطوخودوس، ریحان، بادیان ختایی و دانه سرو کوهی است. اسانس میانی عطر شامل رایحه های لاله مردابی، زنجبیل و شکوفه پرتقال است. اسانس پایه عطر شامل رایحه های لوبان، مشک و چوب صندل سفید است.

جگوار کلاسیک مردانه

ادکلن مردانه جگوار کلاسیک رد (قرمز)

برند جگوار از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2013 عطر و ادکلن جگوار کلاسیک رد (قرمز) را معرفی و عرضه کرد. جگوار کلاسیک رد از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اسانس ها جزئی از گروه بویایی چوبی معطر هستند. کارین دوبری عطار خلاق، این عطر را از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آورد. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج، بلوبری و تمشک هستند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل یاس، فلفل و ترکیبات اوزونیک است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های دانه تونکا، کهربا، وانیل، نعناع هندی و سدر است. جگوار کلاسیک رد (قرمز) از عطرهای معتدل و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان در بهار است.

جگوار کلاسیک رد

عطر مردانه جگوار ویژن

عطر بسیار خوشبوی جگوار ویژن در سال 2010 به بازار عطرهای معتدل مردانه عرضه شد. رایحه قوی و خوشبوی عطر از مجموعه عناصر طبیعی و شگفت انگیزی خلق شده است که در ادامه به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. جگوار ویژن از نظر بویایی در دسته عطرهای چوبی معطر قرار گرفته و دسته بندی می شود. اولین بویی که بعد از اولین اسپری عطر احساس می شود ترکیبی از اسانس های لیمو ترش، گریپ فروت، هل و آناناس است. دومین بو مربوط به اسانس های ثانویه عطر است. ترکیبی خارق العاده از نعناع هندی، سدر و سیب سرخ اسانس های نت میانی عطر هستند. اسانس های نت پایانی، ترکیبی از دانه تونکا، مشک و کهربا است.

جگوار ویژن

عطر و ادکلن

ال سی کالا

 

مرجع تخصصی عطر و ادکلن در ایران

قیمت و خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال از برندهای معتبر دنیا بهترین راه برای خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال خرید از فروشگاه معتبر است

اشتراک در خبرنامه