Loading...

بلاگ ال سی کالا

آخرین پست ها
چهارشنبه 09 فروردین 1402
سه شنبه 01 فروردین 1402
دوشنبه 29 اسفند 1401
يكشنبه 28 اسفند 1401
سه شنبه 23 اسفند 1401
شنبه 20 اسفند 1401
چهارشنبه 10 اسفند 1401
دوشنبه 08 اسفند 1401
چهارشنبه 03 اسفند 1401
جمعه 14 بهمن 1401
سه شنبه 11 بهمن 1401
سه شنبه 11 بهمن 1401
سه شنبه 11 بهمن 1401
دوشنبه 10 بهمن 1401
دوشنبه 10 بهمن 1401
دسته بندی
آرشیو
يكشنبه 02 آبان 1400 ال سی کالا 466 0
معرفی 14 عطر از برند لانوین

معرفی 14 عطر از برند لانوین

معرفی 14 عطر مردانه و زنانه از برند فرانسوی لانوین

آنچه در این مطلب خواهید خواند

معرفی 14 عطر از برند لانوین

لانوین

قیمت روز ادکلن

عطر لانوین رومور رز

در سال 2006 کمپانی فرانسوی لانوین، ادکلن برند زنانه لانوین رومور رز را عرضه کرد. لانوین رومور رز در گروه بویایی گلی میوه ای دسته بندی می شود و خنک و مناسب آب و هوای گرم است. هونورین بلانک برای آمیزه های موجود در نت اولیه عطر از رایحه های سحرانگیز مانند ترنج، پرتقال، لیمو ترش، ترکیبات سبز، گریپ فروت و گلابی استفاده کرد. رز، یاس، گل برف، مگنولیا و پیچ امین الدوله آمیزه های میانی هستند. اسانس های نت پایانی عطر شامل مشک، کهربا و نعناع هندی است.

لانوین رومور رز

خرید ادکلن اصل مردانه

 

ادکلن زنانه لانوین ماری می

لانوین ماری می از عطرهای عرضه شده در سال 2010 است. عطرسازان هنرمند و مشهوری مانند آنتوان میزندی برای خلق رایحه بینظیر این عطر تلاش کردند. او با در اختیار داشتن بهترین مواد اولیه، لانوین ماری میر Marry Me را از کنار هم قرار دادن آمیزه های بسیار خوشبو و معطر گلی میوه ای در کنار یکدیگر به وجود آورد. اسانس اولیه عطر شامل فریزیا، نارنج و هلو است. اسانس میانی عطر شامل رز، یاس و مگنولیا است. اسانس پایانی عطر شامل روایح مشک، کهربا و سدر است. طبعیت این عطر خنک است.

لانوین ماری می

 

ادکلن اصل زنانه لانوین اکسیژن زنانه

این ادکلن محصول 2000 است. رایحه خنک شیک و خوشبوی عطر از اسانس های گروه بویایی گلی آبزی گرفته شده است. آلبرتو موریلاس اسم عطار این عطر است. ترنج و فلفل اسانس های ترکیب شده در نت اولیه عطر هستند. رز، گاردنیای یاسمنی و شیر از اسانس های نت میانی عطر هستند. مشک، زنبق و چوب صندل سفید اسانس های ترکیب شده در نت پایانی عطر هستند.

لانوین اکسیژن زنانه

 

عطر و ادکلن زنانه لانوین جین ادو پرفیوم

 لانوین جین ادو پرفیوم از عطرهای گلی میوه ای  و زنانه و بسیار خوشبوست که در سال 2008 معرفی شد. لانوین جین ادو پرفیوم از عطرهای خنک و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.عطار آن فلیپو برای خلق رایحه نت اولیه عطر از اسانس های لیمو ترش، توت سیاه، گلابی، استفاده کرد. نت میانی عطر شامل رایحه های رز، فریزیا، گل صدتومانی و تمشک است. مشک، کهربا و چوب صندل سفید از روایح نت پایانی عطر هستند.

لانوین جین

 

ادکلن اصل زنانه لانوین اکلت زنانه (لنوین اکلت دی آرپج)

لانوین این عطر بسیار خوشبو را در سال 2006 به بازار عطرهای خنک زنانه معرفی و عرضه کرد. عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. عطر لانوین اکلت زنانه از نظر بویایی در گروه عطرهای گلی گیاهی دسته بندی می شود. عطرهای گلی گیاهی در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر کارین دوبری است و از کنار هم قرار دادن  مجموعه ای از اسانس های مشک، کهربا، سدر، برگ درخت نارنج، گل صدتومانی، چای، گل ویستریا، شکوفه هلو، گل اوسمانتوس و یاس بنفش بوی بینظیر و خنک عطر را برای گرمای هوا خلق کرد.

لانوین اکلت زنانه

خرید عطر اصل زنانه

 

عطر و ادکلن لانوین اکلت د فلورز (لنوین اکلت دی فلیورز)

کمپانی لانوین در سال 2015 این ادکلن برند زنانه را با نام لانوین اکلت د فلورز معرفی و به بازار عطر عرضه کرد. آن فلیپو و نیکلاس بیولی از متخصصین عطرسازی رایحه بینظیر این عطر را از ترکیبات زنانه و معتدل ساخت. بوی خوش نت اولیه عطر مربوط به گلابی است. بوی حاصل از ترکیب آمیزه های نت میانی عطر، حاصل ترکیب اسانس های رز، فریزیا و یاس است. نت پایانی عطر شامل رایحه های مشک و چوب صندل سفید است.

لانوین اکلت د فلورز

 

ادکلن زنانه لانوین می

عطر و ادکلن لانوین می از عطرهای تولید شده در سال 2013 است. سازنده این ادکلن زنانه برند لانوین است. دومیتیل برتیه نام عطار این عطر است. لانوین می Lanvin Me از کنار هم چیده شدن آمیزه های بسیار خوشبوی رایحه های گلی به وجود آمد. نت اولیه عطر شامل مجموعه رایحه های نارنگی ماندارین و بلوبری است. نت میانی عطر شامل مجموعه رایحه های رز، گل مریم و شیرین بیان است. نت پایانی عطر شامل مجموعه رایحه های چوب صندل سفید است. طبعیت این عطر معتدل و چهارفصل است.

لانوین می

 

ادکلن مردانه لانوین اکسیژن مردانه

لانوین اکسیژن مردانه، عطر چوبی معطر و مردانه است. آلبرتو موریلاس، عطار این عطر خارق العاده، فریزیا، درخت کاج و ترخون را در ترکیب نت اولیه عطر استفاده کرد. گل ابریشم و سرو کوهی از اسانس های نت میانی عطر هستند. مشک و سدر اسانس های ترکیب شده در نت پایانی عطر هستند. لانوین اکسیژن مردانه عطری خنک و تابستانی است.

لانوین اکسیژن مردانه

 

عطر مردانه لانوین ال هوم

 لانوین عطر لانوین ال هوم را در سال 1997 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. در لانوین ال هوم از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویایی گلی چوبی مُشکی قرار داده است. طبیعت عطر لانوین ال هوم خنک است. آلبرتو موریلاس برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های ترنج، نارنگی ماندارین، بهار نارنج و اسطوخودوس استفاده کرد. نت میانی عطر شامل روایح سالویا، نعناع، هل، فلفل است. مشک، کهربا، وانیل، چوب صندل سفید از روایح نت پایانی عطر هستند.

لانوین ال هوم

 

عطر مردانه لانوین اکلت پور هوم (لنوین اکلت دی آرپج مردانه)

لانوین اکلت پور هوم (لنوین اکلت دی آرپج مردانه) محصول برند لانوین، یکی از بهترین کمپانی های مشهور در صنعت عطرسازی است که عطرهای آن طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. این عطر در سال 2015 به بازار عرضه شد. در این عطر بعد از اسپری اولین پاف شاهد رد بویی از اسانس های ترنج، نارنگی ماندارین و لیمو ترش سبز هستیم. بعد از دقایقی اسانس های موجود در نت میانی عطر شامل یاس، رزماری و برگ بنفشه نمایان می شوند. در نت پایانی اسانس های مشک، سدر و چوب صندل سفید هستند. رایحه لانوین اکلت پور هوم خنک است.

لانوین اکلت پور هوم

 

عطر مردانه لانوین ال هوم اسپرت

لانوین ال هوم اسپرت تولیدی سال 2009 است. رایحه معطر عطر حاصل ترکیب اسانس های ترنج، لیمو ترش، برگ درخت نارنج، فلفل، اسطوخودوس، سالویا، مشک، نعناع هندی و خزه درخت بلوط است. طبیعت عطر خنک و تابستانی است.

لانوین ال هوم اسپرت

 

عطر مردانه لانوین آوانت گارد

در سال 2011 یکی از خوشبوترین عطرها با نام لانوین آوانت گارد ساخته شد. خالق این عطر مردانه از عطرسازان برجسته لانوین که شیامالا میزندیو نام داشت، بود. لانوین آوانت گارد از کنار هم قرار گرفتن آمیزه های بسیار خوشبو و شیک و ماندگار گروه بویایی شرقی چوبی به وجود آمده است. اسانس های کمیاب که رایحه بینظیر این عطر را خلق کردند. ترنج، فلفل، فلفل قرمز شیرین، سرو کوهی، اسطوخودوس، هل، جوز، موم، لوبان، کهربا، خس خس و تنباکو از ترکیبات سازنده ای عطر مردانه گرم هستند.

لانوین آوانت گارد

 

ادکلن مردانه لانوین آرپیج پورهوم

این عطر گرم و اصل مردانه تولید برند لانوین در سال 2005 است. این عطر خوشبو و مردانه در گروه بویایی شرقی چوبی دسته بندی می شود. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های نارنگی ماندارین، بهار نارنج، فلفل صورتی و نارنج است. اسانس میانی عطر شامل رایحه های زنبق، یاس و جوز است. اسانس پایه عطر شامل رایحه های دانه تونکا، وانیل، نعناع هندی و چوب صندل سفید است.

لانوین آرپیج پورهوم

 

عطر مردانه لانوین وتیور

لانوین  در سال 2003 ادکلن اصل لانوین وتیور لانوین وتیور را معرفی و عرضه کرد. رایحه چوبی معطر عطر اثر هنرمندانه از عطاران فرانساس رابرت و لنا پیروتی است. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج، لیمو ترش، لیمو ترش سبز و سرو کوهی است. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل یاس، زیره، جوز، ادویه گل میخک و نارنج است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک، کهربا، خس خس، سدر و چوب صندل سفید است. لانوین وتیور از عطرهای خنک و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.

لانوین وتیور

 

عطر و ادکلن

ال سی کالا

 

مرجع تخصصی عطر و ادکلن در ایران

قیمت و خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال از برندهای معتبر دنیا بهترین راه برای خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال خرید از فروشگاه معتبر است

اشتراک در خبرنامه