Loading...

بلاگ ال سی کالا

آخرین پست ها
سه شنبه 14 تیر 1401
سه شنبه 14 تیر 1401
سه شنبه 14 تیر 1401
دوشنبه 13 تیر 1401
دوشنبه 13 تیر 1401
دوشنبه 13 تیر 1401
دوشنبه 13 تیر 1401
دوشنبه 13 تیر 1401
يكشنبه 12 تیر 1401
يكشنبه 12 تیر 1401
يكشنبه 12 تیر 1401
شنبه 11 تیر 1401
شنبه 11 تیر 1401
شنبه 11 تیر 1401
شنبه 11 تیر 1401
دسته بندی
آرشیو
پنجشنبه 15 مهر 1400 ال سی کالا 274 0
از برند مارک جوزف و عطرهایش بیشتر بدانید

از برند مارک جوزف و عطرهایش بیشتر بدانید

مارک جوزف، خالق برند فرانسوی مارک جوزف، شرکتش را با شعار، مدرنیته، طراحی و خلاقیت تاسیس کرد. او نگرشی نوین به صنعت عطرسازی داشت و جایگاه ویژه ای برای پرفیوم هایش کسب کرد

آنچه در این مطلب خواهید خواند

مارک جوزف

مارک جوزف، خالق برند فرانسوی مارک جوزف، شرکتش را با شعار، مدرنیته، طراحی و خلاقیت تاسیس کرد. او نگرشی نوین به صنعت عطرسازی داشت. به گونه ای که از سال 1978 توانست جایگاه ویژه ای برای پرفیوم هایش در دنیا کسب کند. مارک جوزف با هر عطری که معرفی می کرد، تعجب همگان را بر می انگیخت و آنها را شگفت زده می کرد. او شوق و علاقه، شخصیت، خلوص، وقار، پختگی، بی‌زمانی، الهام و وضوح را چاشنی عطرهایش می کرد. اولین عطرش به نام مارک جوزف این پاریس -Marc Joseph in Paris منتشر شد و بعد از عرضه در بازار موفقیت چشمگیری کسب کرد.

مارک جوزف

فروشگاه عطر

10 عطر برتر مارک جوزف

مارک جوزف ماین نویر 1950 پاریس

برند مارک جوزف در سال 2016 ادکلن مارک جوزف ماین نویر 1950 پاریس را معرفی و عرضه کرد. مارک جوزف ماین نویر 1950 پاریس - Mine Noir 1950 Paris از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اسانس ها جزئی از گروه بویایی شرقی چوبی هستند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های نعناع هندی، سدر است. روایحی که بعد از گذشت اندک زمانی محو و جای خود را به روایح نت میانی عطر می دهند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل دانه تونکا، چوب صندل سفید، است. نت میانی عطر سازنده گروه بویایی عطر هستند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک، چرم است. روایحی که گاهی تا ساعت ها در فضا طنین انداز و ماندگار می شوند.

  مارک جوزف ماین نویر 1950 پاریس

مارک جوزف ماین نویر 1950 پاریس

مارک جوزف ماین نویر 1970 نایس

عطر مردانه خوشبو مارک جوزف ماین نویر 1970 نایس در سال 2016 به بازار عطرهای مردانه عرضه شد. رایحه قوی و ماندگار عطر از مجموعه عناصر طبیعی و شگفت انگیزی خلق شده است که در ادامه به شرح آنها می پردازیم. مارک جوزف ماین نویر 1970 نایس از عطرهای چوبی معطر و محبوب آقایان است. بعد از افشاندن عطر، اولین بویی که احساس می شود ترکیبی از اسانس های ترنج، سیب، هل، بالنگ است که با تندی ملایمی ظاهر می شوند. دومین بو مربوط به اسانس های میانی عطر است. ترکیبی خارق العاده از اسطوخودوس، خس خس، شمعدانی، روایح چوبی، فلفل، تمشک. این اسانس ها بعد از پخش در هوا، مدت زمان بیشتری می مانند. اسانس های نت پایانی، ترکیبی از مشک و کهربا هستند و بعد از افشاندن خط بویی ماندگار تر از خود به جا می گذارند.

 مارک جوزف ماین نویر 1970 نایس 

مارک جوزف ماین نویر 1970 نایس

مارک جوزف ایمپرس

مارک جوزف در سال 2015 ادکلن برند مارک جوزف ایمپرس را معرفی کرد. مارک جوزف ایمپرس، عطر چوبی معطر و بسیار خوشبو است و از آمیزه های سحرانگیز ترنج، پرتقال، لیمو ترش، سیب و خربزه در نت آغازین، سدر، شمعدانی، چوب صندل سفید در نت میانی و مشک، کهربا و عسل ایجاد شده است.

 مارک جوزف ایمپرس

مارک جوزف ایمپرس

مارک جوزف بلایف

عطر زنانه مارک جوزف بلایف از عطرهای عرضه شده در سال 2015 است. ادکلن اصل مارک جوزف بلایف بعد از عرضه در بازار عطر، جایگاه خود را در قفسه عطرهای محبوب و پرطرفدار فروشگاه ها پیدا کرد. این عطر فرانسوی از کنار هم قرار گرفتن آمیزه های بسیار خوشبو و معطر رایحه های گلی در کنار یکدیگر به وجود آمد.

  مارک جوزف بلایف

مارک جوزف بلایف

مارک جوزف إونس

ادکلن زنانه مارک جوزف، رایحه بینظیری از ترکیب اسانس های گُلی میوه ای دارد. در عطر مایه این عطر خاص زنانه، بعد از اسپری اولین پاف بوی ترکیبات سبز، انار و خرمالو به خوبی حس می شود. لاله مردابی و گل چامپاکا در دومین مرحله پخش بوی عطر، حس می شود. در آخرین مرحله پخش بوی عطر، مشک، کهربا و چوب ماهون احساس می شود.

  مارک جوزف إونس

مارک جوزف إونس

مارک جوزف بلایف (بیلایف) بلک (بلایف مشکی)

اگر به دنبال یک عطر گُلی بسیار خوشبو با بوی ماندگار هستند، از انتخاب مارک جوزف بلایف (بیلایف) بلک (بلایف مشکی) غافل نشوید. عطاران مجموعه مارک جوزفِ برای خلق رایحه نت اولیه عطر از اسانس های وانیل و سدر استفاده کردند. نت میانی عطر شامل رایحه های رز و گل صدتومانی است. توت سیاه، تمشک رایحه نت پایانی عطر است. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند.

مارک جوزف بلایف (بیلایف) بلک
 

مارک جوزف بلایف بلک

مارک جوزف ام جی زنانه

عطر اصل زنانه مارک جوزف ام جی زنانه محصول 2017 مارک جوزف فرانسوی است. بعد از استفاده از عطر در اولین لحظه بوی خوش انگور را احساس می کنید. بعد از بوی انگور بوی رز شنیده می شود و بعد از بوی رز، عطر شیرین وانیل، تندی نعناع و عنبر پخش و ماندگار می شود.

 مارک جوزف ام جی زنانه 

مارک جوزف ام جی زنانه

ادکلن ماین پور فم زنانه

ماین پور فم زنانه ترکیبی از آمیزه های مرکباتی متفاوت هستند که در کنار هم بوی نهایی عطر را می سازند. بوی خو  اولین اسپری عطر حاصل ترکیب اسانس های ترنج، شکوفه پرتقال و نارنگی است. بعد از محو رایحه های قبلی، بوی رز و یاس بروز احساس می شود. آخرین بویی که شنیده می شود، ترکیب بوی مشک، وانیل و نعناع هندی است.

  ماین پور فم زنانه

ماین پور فم زنانه

مارک جوزف این پاریس (مارک ژوزف این پغی)

عطر زنانه مارک جوزف این پاریسMarc Joseph in Paris  از کنار هم چیده شدن آمیزه های بسیار خوشبوی گلی میوه ای مثل نارنگی ماندارین، پرتقال، ریحان، تمشک، رز، شمعدانی، مگنولیا، برگ بنفشه، مشک، وانیل، نعناع هندی و اقاقیای پالیساندر خلق شده و رایحه معتدل و بهاری خارق العاده رقم زد.

 مارک جوزف این پاریس

مارک جوزف این پاریس

ادکلن اصل مردانه مارک جوزف ماین پورهوم

عطر و ادکلن مردانه و چوبی ادویه ای مارک جوزف ماین پورهوم Mine Pour Homme  ترکیبی بسیار خلاقانه از پرتقال، لیمو ترش، گریپ فروت، جوز، ترکیبات سبز، خس خس، زنجبیل، فلفل صورتی، مشک، نعناع هندی و چوب صندل سفید است. ترکیب اسانس هایی که نام بردیم در کنار هم عطر خنک و تابستانی بینظیری برای آقایان به وجود می آورد. مارک جوزف ماین پورهوم در گرمای هوای تابستان، حس خنکی خوبی را منتقل می کند.

  مارک جوزف ماین پورهوم

مارک جوزف ماین پورهوم

عطر و ادکلن

ال سی کالا

 

مرجع تخصصی عطر و ادکلن در ایران

قیمت و خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال از برندهای معتبر دنیا بهترین راه برای خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال خرید از فروشگاه معتبر است

اشتراک در خبرنامه