Loading...

بلاگ ال سی کالا

آخرین پست ها
دوشنبه 25 تیر 1403
يكشنبه 24 تیر 1403
شنبه 23 تیر 1403
شنبه 23 تیر 1403
شنبه 23 تیر 1403
شنبه 23 تیر 1403
جمعه 22 تیر 1403
جمعه 22 تیر 1403
جمعه 22 تیر 1403
جمعه 22 تیر 1403
پنجشنبه 21 تیر 1403
پنجشنبه 21 تیر 1403
پنجشنبه 21 تیر 1403
چهارشنبه 20 تیر 1403
چهارشنبه 20 تیر 1403
دسته بندی
آرشیو
پنجشنبه 04 دی 1399 ال سی کالا 1013 0
هر عطری مناسب چه استایلی است؟

هر عطری مناسب چه استایلی است؟

افراد شیک پوش، کلاسیک، ماجراجو، خلاق، سرکش و عصیانگر و ریلکس هر کدام ابعاد شخصیتی بخصوصی دارند که منجر به تیپ و سلیقه متفاوتی برای انتخاب عطر در آنها می شود

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر به عنوان زیورآلاتی نامرئی حس و حال درونیتان را فریاد می زند و همیشه بیانگر شخصیت شما است. می گویید چگونه؟ در ادامه این مقاله با ما همراه باشید

هر فردی بر طبق خصوصیات شخصیتی که دارد انتخاب هایی هم برای استایل شخصیش دارد. نوع لباس پوشیدن، مکان های مورد توجه، موسیقی و کلاً هر چیزی که بیانگر سلیقه شخصی فرد باشد، تیپ شخصیتی اش را مشخص می کند.

جالب است بدانید افراد با تیپ شخصیتی متفاوت همانطور که در زندگی نظر و سلیقه مختلفی دارند در مورد عطر هم سلیقه مختص به خود را دارند و هرگز به هم شبیه نیستند. در ادامه مقاله با بیان شخصیت های مختلف به بررسی عطر مورد علاقه هر شخصیت می پردازیم.

افراد شیک پوش

افراد شیک پوش که همیشه به خوش پوشی اهمیت می دهند و دنبال لباس های باکیفیت با پارچه های کشمیر و ابریشمی هستند. این افراد علاقمند به رایحه های چایپر هستند که از ترکیب ترنج، خزه بلوط، نعناع هندی و لابدانیوم ایجاد می شوند.

نویینگ از برند استی لودر، فرنچ افر از برند اکس نیهیلو، نامبر 19 از برند شنل، بوتگا ونتا نات او ابسولو از برند بوتگا ونتا.

افراد با تیپ شخصیتی کلاسیک

افراد کلاسیک که همیشه سبک لباس پوشیدن کلاسیک دارند و علاقمند به کار و تجارت رسمی هستند. این افراد همیشه مرتب و منظم هستند و از بی نظمی و آشفتگی بیزارند. نُت های گُلی محبوب این افراد است و عطرهای کلاسیک ساخته شده برای این افراد اغلب از روایح یاس، رُز، زنبق و گُل برف ساخته شده است. عطرهای کلاسیک مناسب استفاده در تمام ساعات روز و شب هستند.

آرپژ از برند لانوین، بلانش از برند بیردو، وایت دایموند از برند الیزابت تیلور و نامبر فایو از برند شنل.

افراد ماجراجو

افراد ماجراجو همیشه دوست دارند در مرکز توجه دیگران باشند. لباس های هیجانی و چشمگیر می پوشند تا حتی شده برای لحظه ای از دید دیگران دور نشوند.

نُتهای شرقی، کهربایی و گلفام غلیط مورد پسند این افراد است که اغلب از ترکیب رایحه‌های مشک، دارچین، هل، وانیل و روایح حیوانی را با رایحه‌های گل‌فام و چوبی یا رایحه صمغ و روایح دودی ساخته شده اند.

اپیوم از برند ایو سن لورن، کارنال فلاور از برند فردریک مال، هبیت رژ از برند گرلن، فلاوربمب نکتار از برند ویکتور اند رولف.

افراد خلاق

افراد خلاق که برای انتخاب هر چیزی به دنبال یک نبوغ خاص هستند. این افراد همیشه می خواهند تیپ متفاوت از دیگران داشته باشند و استایل غیر عادیشان را به دیگران نشان دهند. این افراد عاشق عطر با ترکیبات سبز هستند.

بی بالنسیاگا از برند بالنسیاگا، ادو لیر از برند دیپتیک، دوین از برند آرامیس، ونت ورت از برند بالمین.

افراد سرکش و عصیانگر

افراد سرکش و عصیانگر که همیشه لباس های برخلاف عرف می پوشند و از الگوی کلی جامعه پیروی نمی کنند. این افراد عاشق نُت های چرمی و روایح خوراکی هستند. رایحه هایی مانند عسل، تنباکو و چوب که به چرم نزدیک هستند و رایحه های وانیل و دانه تونکا که خوراکی و خوشمزه هستند.

کویر د روسی از برند شنل، لولیتا لمپیکا از برند لولیتا لمپیکا، آنجل از برند تیری ماگلر، کافیز از برند جی.یو.اس.

افراد ریلکس

کسانی که سبک لباس پوشیدنشان به نوعی کژوال و غیر رسمی است. این افراد به دنبال جلب توجه و تعریف و تمجید نیستند و اغلب ترجیح می دهند لباسی بپوشند که در آن راحت باشند. می خواهد لباس کشی باشد یا جین یا کتان فرقی نمی کند.

نُت مورد علاقه این افراد چوبی و آروماتیک است. عطرهای با این نُت معمولاً ترکیباتی مانند نت‌های مرکباتی با اسطوخودوس و ادویه‌های شیرین با چوب‌های شرقی و همچنین رایحه‌های سدر، نعناع هندی،‌ کاج، چوب صندل و خس‌خس دارند.

آکوا الگوریا از برند گرلن، گریس کلیر از برند سرج لوتنس، واک آن ایر از برند کیت اسپید، چنس او فرش از برند شنل.

بله، همانطور که افراد با خصوصیت شخصیتی متفاوت سلایق متفاوتی در انتخاب پوشش، موسیقی و سبک زندگی دارند، در مورد انتخاب عطر هم متفاوت و سلیقه منحصر به فردی دارند.

این افراد به رایحه های چایپر علاقمندند.

افراد کلاسیک با سبک مرتب و منظم نُت های گلی را دوست دارند.

افراد ماجراجو نُت های شرقی، کهربایی و گلفام را دوست دارند.

افراد ریلکس که سبک پوششان کژوال و غیر رسمی است.

عطر و ادکلن

ال سی کالا

 

مرجع تخصصی عطر و ادکلن در ایران

قیمت و خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال از برندهای معتبر دنیا بهترین راه برای خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال خرید از فروشگاه معتبر است

اشتراک در خبرنامه