Loading...

بلاگ ال سی کالا

آخرین پست ها
شنبه 09 مهر 1401
شنبه 09 مهر 1401
جمعه 08 مهر 1401
جمعه 08 مهر 1401
پنجشنبه 07 مهر 1401
پنجشنبه 07 مهر 1401
دسته بندی
آرشیو
پنجشنبه 30 دی 1400 ال سی کالا 348 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل زنانه ژان پل گوتیر (گوتیه) اسکندل


برند ژان پل گوتیه ادکلن اصل ژان پل گوتیر (گوتیه) اسکندل را در سال 2017 معرفی کرد. ژان پل گوتیه علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
ژان پل گوتیه کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، ژان پل گوتیر (گوتیه) اسکندل می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. ژان پل گوتیر (گوتیه) اسکندل - Scandal از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی چایپر گلی دسته بندی می شود. دافنه بوژه، کریستوف رینود، فابریس پلگرین از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های نارنگی ماندارین، پرتقال خونی ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل یاس، گاردنیای یاسمنی، عسل ، شکوفه پرتقال ، هلو ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های نعناع هندی ، شیرین بیان ، کارامل ، موم است.
برای خرید ادکلن اصل زنانه ژان پل گوتیر (گوتیه) اسکندل به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
عطر و ادکلن

ال سی کالا

 

مرجع تخصصی عطر و ادکلن در ایران

قیمت و خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال از برندهای معتبر دنیا بهترین راه برای خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال خرید از فروشگاه معتبر است

اشتراک در خبرنامه