Loading...

بلاگ ال سی کالا

آخرین پست ها
جمعه 06 خرداد 1401
جمعه 06 خرداد 1401
جمعه 06 خرداد 1401
پنجشنبه 05 خرداد 1401
پنجشنبه 05 خرداد 1401
پنجشنبه 05 خرداد 1401
پنجشنبه 05 خرداد 1401
چهارشنبه 04 خرداد 1401
چهارشنبه 04 خرداد 1401
چهارشنبه 04 خرداد 1401
سه شنبه 03 خرداد 1401
دسته بندی
آرشیو
سه شنبه 14 دی 1400 ال سی کالا 61 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه دولچه گابانا دوان مردانه ادو پرفیوم (دولچی گبانا د وان پارفوم)


در سال 2015، شرکت عطرسازی دولچه گابانا که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن دولچه گابانا دوان مردانه ادو پرفیوم (دولچی گبانا د وان پارفوم) را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر دولچه گابانا دوان مردانه ادو پرفیوم (دولچی گبانا د وان پارفوم) با نام The One for Men EDP هم شناخته می شود.
برند دولچه گابانا متعلق به کشور ایتالیا است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر چوبی ادویه ای شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از اولیویه پولژ، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: ریحان ، گریپ فروت ، گشنیز
اسانس میانی عطر: هل ، زنجبیل ، شکوفه پرتقال
اسانس پایه عطر: کهربا، سدر ، تنباکو
این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر دولچه گابانا دوان مردانه ادو پرفیوم (دولچی گبانا د وان پارفوم)، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
دولچه گابانا دوان مردانه ادو پرفیوم (دولچی گبانا د وان پارفوم)
خرید عطر از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
عطر و ادکلن

ال سی کالا

 

مرجع تخصصی عطر و ادکلن در ایران

قیمت و خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال از برندهای معتبر دنیا بهترین راه برای خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال خرید از فروشگاه معتبر است

اشتراک در خبرنامه