Loading...

بلاگ ال سی کالا

آخرین پست ها
پنجشنبه 16 تیر 1401
پنجشنبه 16 تیر 1401
پنجشنبه 16 تیر 1401
چهارشنبه 15 تیر 1401
چهارشنبه 15 تیر 1401
سه شنبه 14 تیر 1401
سه شنبه 14 تیر 1401
سه شنبه 14 تیر 1401
سه شنبه 14 تیر 1401
دوشنبه 13 تیر 1401
دوشنبه 13 تیر 1401
دوشنبه 13 تیر 1401
دسته بندی
آرشیو
شنبه 07 فروردین 1400 ال سی کالا 591 0
بهترین عطر ادکلن های زنانه گرم زمستانه را بشناسید!

بهترین عطر ادکلن های زنانه گرم زمستانه را بشناسید!

عطر ادکلن های زنانه گرم زمستانی، نت‌های شاد و شیرین را در خود جای داده‌اند تا بتوانند سرمای فضا را خنثی و فصل زمستان را برای خانم ها جذاب تر کنند

آنچه در این مطلب خواهید خواند

استفاده از عطر زنانه گرم زمستانی

اکثر بانوان ترجیح می دهند با آمدن فصل زمستان، سرمای هوا را با یک عطر زنانه گرم زمستانی برای خود گرم تر و جذاب تر کنند! این مهم محقق نمی شود جز با شناخت عطرهای گرم و جذاب زمستانی زنانه که همگی برند و اورجینال باشند و به وسیله فروشگاه های معتبر عطر و ادکلن فروخته شوند. در ادامه‌ی این مقاله، شما را با مجموعه ای از بهترین عطرهای برند و اصل زنانه که همگی مختص فصل زمستان طراحی شده اند آشنا خواهیم کرد.

خرید عطر و ادکلن

خرید عطر و ادکلن زنانه

لیست برترین عطر های زمستانه زنانه

انواع عطر گرم

انواع عطر گرم زنانه

دیور ادیکت ادو پرفیوم 2014

دیور فرانسوی عطر زنانه زمستانی دیور ادیکت ادو پرفیوم 2014 را در سال 2014 معرفی کرد. این عطر زنانه گرم در گروه بویایی شرقی گلی قرار دارد و از مجموعه روایح محدود برگ درخت نارنج در کنار شکوفه پرتقال به وجود آمده است. عطر در نت میانی، با رایحه لطیف یاس دلپذیرتر شده و در نت پایانی هم با گرما و شیرینی فریبنده وانیل، بسیار معطر خواهد شد. ادکلن زنانه زمستانی دیور بسیار خاص و کلاسیک و مناسب برای استفاده در مراسم یا مناسبت‌های‌ رسمی تا نیمه‌رسمی طراحی شده است و پخش بو و ماندگاری بینظیری دارد.

دیور ادیکت ادو پرفیوم 2014

خرید عطر ادکلن دیور ادیکت ادو پرفیوم 2014

تیری موگلر آنجل ادو پرفیوم

تیری موگلر آنجل ادو پرفیوم‌ جزو عطرهای زنانه گرم فرانسوی است که رایحه گرم و زمستانه، شرقی و وانیلی دارد و در سال 1992 به بازار عطرهای زنانه معرفی شد. آنجل ادو پرفیوم در نت آغازین،‌ روایح ترش و شیرینی مانند میوه‌های قرمز، آناناس و ترنج را جای داده است. این عطر زنانه زمستانی در نت میانی،‌ رایحه جوز و زیره را در کنار هم قرار داده است و در نت پایانی ترکیب روایح وانیل، دانه تونکا، چوب صندل سفید،‌ پرالین و نعنا هندی قرار داده است. تیری موگلر آنجل ادو پرفیوم‌ برای استفاده در مراسم‌های خاص، مناسبت‌های عاشقانه توصیه می شود.

تیری موگلر آنجل ادو پرفیوم

خرید عطر و ادکلن تیری موگلر آنجل ادو پرفیوم‌

کالوین کلین بیوتی

کالوین کلین بیوتی با وجود اینکه جزء دسته عطرهای معتدل قرار دارد اما از نظر عده زیادی گزینه بسیار مناسبی به عنوان عطر زنانه مناسب فصل زمستان است. رایحه گلی کالوین کلین بیوتی مورد علاقه خانم های جوان و بعضاً میانسال برای استفاده در ساعات روز است. کالوین کلین این عطر زنانه زمستانه را در سال 2010 به بازار عرضه کرد. رایحه جادوی کالوین کلین بیوتی از قرارگیری سه رایحه محدود اما خاص گل ختمی، یاس و سدر به وجود آمده است.

 کالوین کلین بیوتی

خرید عطر ادکلن کالوین کلین بیوتی

کلینیک آروماتیکس الکسیر ادو پرفیوم

یکی دیگر از گزینه های پیشنهادی به عنوان ادکلن زنانه مناسب فصل زمستان کلینیک آروماتیکس الکسیر ادو پرفیوم از برند آمریکایی کلینیک است. این عطر گرم و زمستانی در گروه بویایی چایپر گلی طبقه بندی می شود و رایحه ای رمانتیک و جذاب دارد. در نت های عطر روایح آلدهید، ‌ترنج، سالویا، شمعدانی، رز، یاس،‌ گل مریم،‌ شکوفه پرتقال،‌ اقاقیای برزیلی،‌ میخک صدپر، نعنا هندی، مشک، خس‌خس، چوب صندل سفید، ریشه زنبق، بابونه، به‌لیمو و گل یلانگ در کنار روایح دودی به زیبایی خودنمایی می کند. این عطر زنانه پخش و ماندگاری بوی بسیار بالا و مناسبی دارد و برای استفاده خانم های جوان و میانسال برای شرکت در مراسم یا مهمانی‌های کاملا رسمی یا مراسم فضای باز،‌ بسیار مناسب است.

 کلینیک آروماتیکس الکسیر ادو پرفیوم

خرید عطر و ادکلن کلینیک آروماتیکس الکسیر ادو پرفیوم

ایو سن لورن بلک اوپیوم

ایو سن لورن بلک اوپیوم (اپیوم مشکی)، عطری زنانه گرم و زمستانی  که رایحه شرقی وانیلی دارد و در سال 2014 توسط کمپانی فرانسوی ایو سن لورن به بازار معرفی شد. این عطر زنانه عطری جوان پسند است که در ترکیباتش در نت آغازین از رایحه گلابی، فلفل صورتی و شکوفه پرتقال استفاده شده است. در نت میانی عطر رایحه یاس،‌ شیرین بیان و قهوه دیده می شود و در نت پایانی ترکیب وانیل، سدر، نعنا هندی و چوب کشمیر وجود دارد و پخش و ماندگاری بوی بسیار مطلوب و مناسبی است. رایحه گرم این عطر زنانه زمستانی مناسب استفاده در مراسم ها و مهمانی‌های رسمی یا نیمه رسمی است.

اپیوم مشکی

خرید عطر و ادکلن اپیوم مشکی

پاکو رابان لیدی میلیون

عطر اسپانیایی پاکو رابان لیدی میلیون که با وجود رایحه معتدل و ملایمیش به عنوان عطر زنانه زمستانه هم استفاده می شود. این ادکلن زنانه در سال 2010 در گروه بویایی گل‌فام و میوه‌ای معرفی شد و خیلی زود به عنوان یک عطر روزانه شیرین برای استفاده خانم های سرزنده و شاد به شهرت رسید. عطر زنانه پاکو رابان لیدی میلیون در نت آغازین با رایحه تمشک،‌ لیمو ترش و بهارنارنج شروع می‌شود. در نت میانی به یاس، شکوفه پرتقال و گاردینای یاسمنی می‌رسد و در نهایت در نت پایانی، به ترکیب روایح عسل، کهربا و نعنا هندی می رسد و با آن خاتمه می یابد.

 پاکو رابان لیدی میلیون 

خرید عطر و ادکلن پاکو رابان لیدی میلیون

آمواج اپیک زنانه

عطر زنانه گرم آمواج اپیک یا آمواژ ایپیک، عطر شرقی گلی عمانی است که در سال 2009 به بازار عطرهای گرم و زمستانی زنانه معرفی شد. عطر زنانه زمستانی با مجموعه ای از روایح ادویه ای و گلی که به خوبی توانسته پاسخگوی خانم های جوان سخت‌پسند باشد. عطر در نت آغازین با گل خرزهره، دارچین و زیره شروع می شود و در نت میانی به رز، شمعدانی، یاس و چای می رسد و در انتها با وانیل، چوب صندل سفید، مشک،‌ کهربا، ریشه زنبق، نعنا هندی، صمغ کندر، عود و چوب گایاک به همراه روایح دودی خاتمه یافته و ماندگار می شود. ادکلن زمستانی زنانه آمواج اپیک، پخش بو و ماندگاری بسیار مناسبی دارد و برای مناسبت‌های رسمی، مهمانی‌های شبانه و مراسم های ویژه بسیار مناسب است.

 epic-for-women

خرید عطر و ادکلن آمواژ ایپیک

عطر و ادکلن

ال سی کالا

 

مرجع تخصصی عطر و ادکلن در ایران

قیمت و خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال از برندهای معتبر دنیا بهترین راه برای خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال خرید از فروشگاه معتبر است

اشتراک در خبرنامه