Loading...

بلاگ ال سی کالا

آخرین پست ها
دوشنبه 02 خرداد 1401
دوشنبه 02 خرداد 1401
دوشنبه 02 خرداد 1401
يكشنبه 01 خرداد 1401
يكشنبه 01 خرداد 1401
يكشنبه 01 خرداد 1401
يكشنبه 01 خرداد 1401
شنبه 31 اردیبهشت 1401
شنبه 31 اردیبهشت 1401
شنبه 31 اردیبهشت 1401
جمعه 30 اردیبهشت 1401
جمعه 30 اردیبهشت 1401
دسته بندی
آرشیو
پنجشنبه 16 اردیبهشت 1400 ال سی کالا 236 0
۱۰ پیشنهاد فوق‌العاده برای خرید ادکلن پاییزی زنانه

۱۰ پیشنهاد فوق‌العاده برای خرید ادکلن پاییزی زنانه

گاهی برای گرم شدن در فصل پاییز به یک ادکلن پاییزی زنانه گرم نیاز داریم. عطری که رایحه گرمش را از یک ترکیب خارق العاده گرم مثل وانیل، مشک یا یاس گرفته باشد

آنچه در این مطلب خواهید خواند

انتخاب ادکلن پاییزی زنانه

با آمدن فصل پاییز، معمولاً دمای هوا رو به سردی میرود و گاهی حتی شاهد باران های پاییزی هستیم. خش خش برگ های خشک روی زمین که روی آنها راه میرویم و احساس بوی نم نم باران و چوب و دود که با خنکی هوا ترکیب می شود و حس کنار یک آتش گرم بودن را در ذهن تداعی می کند. نیاز به احساس گرما فقط از یک لباس گرم یا یک وسیله گرمایشی و گرم احساس نمی شود. گاهی برای گرم شدن به یک عطر گرم نیاز داریم. عطری که رایحه گرمش را از یک ترکیب خارق العاده گرم مثل وانیل، مشک یا یاس گرفته باشد. یا حتی بخواهیم با عطری با بوی چوب باران خورده احساس حال و هوای پاییزی را در خود تشدید کنیم. برای احساس عمیق این ترکیبات محسور کننده ابتدا باید عطر ادکلن های زنانه ای که فصل پاییز را شادتر و دل انگیز تر می کنند آشنا شویم. در ادامه این مقاله مجموعه ای بهترین ادکلن های پاییزی زنانه را به شما معرفی می کنیم.

خرید ادکلن زنانه

 

فهرست بهترین ادکلن های پاییزی زنانه

ایو سن لورن لیبر زنانه

ادکلن پاییزی زنانه «ایو سن لورن لیبر زنانه» یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در فصل پاییز است. این عطر زنانه را برند «ایو سن لورن» در سال 2019 معرفی کرد. در ترکیبات این عطر از رایحه‌هایی مثل پرتقال، وانیل، لاوندر و سدر استفاده شده است. ترکیباتی گرم و شگفت انگیز برای خلق یک رایحه بسیار لوکس و مناسب شرکت در مهمانی های مهم یا یا قرارهای کاری مهم و سرنوشت ساز.

 ایو سن لورن لیبر زنانه 

مشاهده و خرید ایو سن لورن لیبر زنانه

 

تام فورد متالیک

ادکلن پاییزی زنانه «تام فورد متالیک» تولید برند تام فورد در سال 2019، به عنوان یکی از انتخاب های همیشگی بانوان برای فصل پاییز شناخته می شود. عطری خاص مناسب خانم های حساس و مشکل پسند که از ترکیب روایح ترنج، گل برف، وانیل و گل ختمی به وجود آمده است و از همان ابتدا با هدف استفاده در فصل های سرد سال مثل پاییز تولید و عرضه شد.

  تام فورد متالیک

مشاهده و خرید تام فورد متالیک

 

لانکوم ایدول

 

عطر گرم و اصیل فرانسوی با نام «لانکوم ایدول» می تواند انتخابی بینظیر برای ادکلن پاییزی زنانه باشد. این عطر گرم در سال 2019 از کنار هم قرار دادن روایح گلی بی نظیری به وجود آمد و خیلی زود طرفداران زیادی در میان بانوان عاشق عطرهای گلی به دست آورد. این عطر زنانه پاییزی بیشتر مورد پسند بانوان جوان و زیبا برای استفاده در روزهای سرد و بارانی پاییز است.

 لانکوم ایدول 

مشاهده و خرید لانکوم ایدول

 

گوچی ممویر دون اُودِر

ادکلن پاییزی زنانه گوچی، در سال 2019 با حضورش در میدان عطرهای گرم پاییزی خیلی زود جزء محبوب ترین ها شد. این ادکلن پاییزی زنانه نه تنها مورد پسند خانم ها، بلکه محبوب و مورد پسند آقایان هم هست. ترکیب رایحه های بادام، بابونه، مشک، سدر، وانیل و چوب صندل با رایحه یاس این عطر را به یکی از بهترین گزینه ها برای فصل پاییز تبدیل کرده است. روایح گلی این عطر مورد پسند خانم ها و روایح دودی و چوبی آن مورد پسند مردان است.

  گوچی ممویر دون اُدِر

مشاهده و خرید گوچی ممویر دون اُودِر

 

جیورجیو آرمانی اس اِی ادو پرفیوم

جیورجیو آرمانی، در سال 2013 «جیورجیو آرمانی اس اِی ادو پرفیوم» به مجموعه عطرهای گرم پاییزی خود اضافه کرد. این عطر زنانه هم هموار جز برترین عطرهای پاییزی بوده و هست و از ترکیب رایحه‌هایی مانند برگ انگور فرنگی، رز، وانیل، فریزیا و چوب به وجود آمده است. پخش بوی عالی، ماندگاری فوق العاده از ویژگی های خاص و متمایز این ادکلن پاییزی زنانه است.

 جیورجیو آرمانی اس آی ادو پرفیوم (سی ادو پارفوم) 

مشاهده و خرید جیورجیو آرمانی اس اِی ادو پرفیوم

 

لانکوم لا نویت ترزور ای لا فولی

ادکلن پاییزی زنانه «لانکوم لا نویت ا لای فولی» با رایحه گرم و شرقی که در سال 2018 در میان عطرهای پاییزی زنانه به شهرت خاصی رسیده است. رایحه عطر وانیلی است و از ترکیب کردن رایحه‌هایی مانند ترنج، چوب، رز، وانیل، فلفل صورتی، جوز و لوبان به وجود آمده است. لانکوم این عطر لوکس را مختص روزهای سرد و خنک پاییزی خلق کرد. این عطر از لانکوم مختص بانوان لوکس و خاص پسند است که از همواره از عطرهای وانیلی گرم لذت می برند.

 لانکوم لا نویت ترزور ای لا فولی 

مشاهده و خرید لانکوم لا نویت ترزور ای لا فولی

 

ورساچه پور فمه دیلن بلو

 

برند ایتالیایی ورساچه ادکلن پاییزی زنانه «ورساچه پور فمه دیلن بلو» را در سال 2017 به بازار عطرهای گرم پاییزی معرفی کرد. این عطر زنانه گرمای بسیار دل انگیز و مطلبوبی دارد و از ترکیب روایح گل‌فام و میوه‌ای به وجود آمده است. اسانس های رز، سیب، هلو، مشک و چوب به زیبایی در این عطر جای گرفته اند. گرمای دلنشین این عطر ورساچه آن را به عطری شایسته برای حضور در مهمانی های شبانه در شبهای خنک پاییزی کرده است.

 ورساچه پور فمه دیلن بلو 

مشاهده و خرید ورساچه پور فمه دیلن بلو

 

جیورجیو آرمانی اس آی پشن

« جیورجیو آرمانی اس آی پشن» عطری دلربا و کاملاً زنانه، محصول 2017 جیور جیو آرمانی است. این ادکلن پاییزی زنانه از کنار هم قرار گرفتن رایحه گلابی و فلفل در کنار رایحه رز و بنفشه و وانیل و سدر به وجود آمده است. این عطر زنانه پاییزی جهت تقویت جسارت خانم های جوان که عاشق عطرهای ادویه ای و تند هستند بسیار مناسب است.

 جیورجیو آرمانی اس آی پشن 

مشاهده و خرید جیورجیو آرمانی اس آی پشن

 

کارولینا هررا گود گرل

کارولینا هررا گود گرل، را می توان به عطری بسیار لوکس و پرشهامت تشبیه کرد. یک عطر بسیار زنانه که با طراحی ظاهری لوکس و زنانه ای که دارد، قبل از رایحه خاصش دلفریبی می کند و دل بانوان عاشق عطر را می رباید. بعید است بانویی باشد و خوشحالی داشتن این ادکلن پاییزی زنانه را از دست بدهد. عطری خاص برای حضور در قرارهای عاشقانه و حضور در مهمانی های لوکس و لاکچری در روزهای خنک و سرد پاییزی! کارولینا هررا گود گرل از کنار هم قرارگرفتن رایحه بادام، گل نرگس و کاکائو به وجود آمده است و پخش بوی عالی و ماندگاری بسیار بالایی دارد.

  کارولینا هررا گود گرل

مشاهده و خرید کارولینا هررا گود گرل

 

تام فورد بلک ارکید

آخرین عطری که به شما معرفی می کنیم، تام فورد بلک ارکید است. ادکلن پاییزی زنانه که یکی از انتخاب های همیشگی بانوان لوکس پسند است. شیرینی و گرمای خاص این ادکلن زنانه آن را تبدیل به یکی از گزینه های بسیار مناسب برای حضور در شرایط های مهم و رسمی روز و شب های پاییزی کرده است.

ترکیب رایحه انگور و ارکیده، وانیل و شکلات، لیمو و ادویه، یا کهربا و یاس، آمیزه‌ای بسیار مرموز و لطیف خلق کرده است. تام فورد بلک ارکید عطر زنانه است و بیشتر مناسب مصاحبه های کاری است.

 تام فورد بلک ارکید 

مشاهده و خرید تام فورد بلک ارکید

 

 

 

 

عطر و ادکلن

ال سی کالا

 

مرجع تخصصی عطر و ادکلن در ایران

قیمت و خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال از برندهای معتبر دنیا بهترین راه برای خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال خرید از فروشگاه معتبر است

اشتراک در خبرنامه